Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Renginys jaunuoliams „Tiltas į darbo rinką“

Vilkaviškio rajono savivaldybė dalyvauja projekte „Karjeros specialistų tinklo vystymas“, kurio tikslas – užtikrinti profesinio orientavimo paslaugų teikimą įvairaus amžiaus mokiniams bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ir kitose švietimo įstaigose.

Projekto metu septyniose rajono švietimo įstaigose įdarbinti karjeros specialistai, teikiantys profesinio orientavimo paslaugas mokiniams bendrojo ugdymo mokyklose.

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, plėtodamas bendradarbiavimą su kitomis institucijomis, teikiančiomis profesinį orientavimą, t. y. Užimtumo tarnybos Marijampolės jaunimo užimtumo skyriumi, balandžio 26 d. organizavo pažintinį renginį „Tiltas į darbo rinką“, kuriame rajono darbdaviai pasakojo susirinkusiems mokiniams apie savo įmonių veiklą, iššūkius, pasiekimus.

Renginio dalyvius sveikino Savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė.

Įkvepiančios „Gabriel Textiles“, UAB „Vaiskona“, grožio studijos „Akis“, „Wake in Vilkaviškis“ vadovų, Jaunimo reikalų koordinatorės, Vilkaviškio viešosios bibliotekos, Marijampolės regioninio karjeros centro atstovų istorijos skatins jaunimą ne tik siekti savo svajonių profesijos, bet ir grįžti bei kurti darbo santykius gimtajame mieste.

Renginyje bendradarbiavimo tiltus kūrė Marijampolės jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė Kamilė Kasulaitytė, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo vokalinės studijos akimirka solistė Viltė Ūsaitė ir Atviro jaunimo centro darbuotojai.

[soliloquy id=”78687″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top