Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Rajono verslininkas įvertintas vienu aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimu

Birželio 17 d. Prienų rajone įsikūrusiame „Harmony“ parke įvyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengta verslo pagerbimo šventė. Ji jau 22-ąjį kartą subūrė verslo, valdžios bei akademinės bendruomenės atstovus.

Šiame renginyje bronzos „Darbo žvaigžde“ – vienu aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimu, teikiamu už ypatingus asmeninius nuopelnus šalies verslui ar rūmų sistemos plėtrai, apdovanotas uždarosios akcinės bendrovės „Vilkauja“ direktorius Linas Dubickas.

Kartu su verslininku garbingu įvertinimu džiaugėsi Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, KPPAR Vilkaviškio atstovybės nariai – UAB „Art Glacio“ vadovas Arūnas Simutis, UAB „Vilkasta“ vadovas Aloyzas Beržanskis, atstovybės narystės koordinatorius Vitas Girdauskas.

Dar kartą sveikiname verslininką L. Dubicką su garbingu apdovanojimu. Lino nuopelnai yra neabejotini. Jis ne tik sėkmingai plėtoja savo verslą, bet taip pat yra aktyvus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės narys bei vienas iš jos įkūrimo iniciatorių, veiklus visuomenininkas, įvairių iniciatyvų autorius.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir asmeninio archyvo nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top