Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Rajono gimnazijos atsisveikina su abiturientais

Pasibaigus įtemptai brandos egzaminų sesijai ir paaiškėjus rezultatams, Vilkaviškio rajono gimnazijose nuvilnijo Brandos atestatų įteikimo abiturientams šventės. Liepos 23-ąją įvyko net dvi mokyklos baigimo šventės – brandos atestatai įteikti Gražiškių ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijų abiturientams.

Popietę Gražiškių gimnazijoje vyravo džiugios emocijos – čia rinkosi 11-oji abiturientų laida, oficialiai pradedanti naują gyvenimo etapą bei su savimi pasiimanti tai, kas atsparu laikui – įgytas žinias ir patirtį. Sėkmingai egzaminus išlaikė ir Brandos atestatus gavo 18 šios gimnazijos abiturientų.

Į jaukiame mokyklos kiemelyje rengiamą šventę susirinko gimnazijos mokytojai, svečiai, pačiais įvairiausiais gėlių žiedais ir vasariškomis puokštėmis nešini atskubėjo abiturientų tėveliai, giminės, draugai.

Abiturientus sveikinęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka linkėjo jiems sėkmės, kūrybiškumo, atrasti savo tikrąjį kelią, kurti ir mylėti savo Lietuvą, savo gimtąjį kraštą.

„Praėjusieji metai buvo iš tiesų sudėtingi. Tačiau šiandien matome, jog Jūs tuos išbandymus įveikėte, ir Jūsų rankose esantys brandos atestatai tai tik paliudija. Nesvarbu, kokiame pasaulio krašte atsidurtumėte, nepamirškite, kad Jūsų šaknys yra čia – Gražiškiuose, Vilkaviškio rajone. Visada čia būsite laukiami!“, – sveikindamas kalbėjo meras A. Neiberka.

Jaunuolius taip pat sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Butkevičius, Gražiškių seniūnė Ramutė Didvalienė, gimnazijos direktorė Grita Launikonė

Tą pačią dieną mokyklos baigimo šventė vyko Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje. Į mokyklos aktų salėje vykusią šventę džiugiai nusiteikę ir pasipuošę rinkosi abiturientai. Šiais metais gimnaziją baigė ir atestatus gavo 29 šios mokyklos mokiniai.

Abiturientus sveikino meras A. Neiberka, Lietuvos Respublikos Seimo narys A. Butkevičius, Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas, Barzdų seniūnė Jurgita Didžiulienė, gimnazijos direktorė Danutė Valiūnienė.

Visi jie abiturientams linkėjo laimingos kelionės tolimesniame gyvenimo kelyje, siekti ir atrasti savo profesinį kelią.

Šventės metu Savivaldybės meras A. Neiberka pasveikino abiturientą gavusį 100 balų įvertinimą brandos egzamine – padėkos raštas ir piniginis čekis įteiktas gimnazistui Tomui Astrauskui. Jis 100 balų įvertinimą gavo valstybiniame informacinių technologijų egzamine. Taip pat pasveikinta ir jo mokytoja Daiva Šeštakauskienė – jai įteiktas Mero padėkos raštas už puikų mokinio parengimą valstybiniams brandos egzaminams.

Abi mokyklos baigimo šventės baigėsi tradiciniu išleistuvių valsu, kurį abiturientai šoko kartu su savo tėveliais.

Mieli abiturientai, kuo geriausios sėkmės keliant sparnus į naują gyvenimo etapą!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top