Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Rajone nuvilnijo atsisveikinimo su vasara šventės

Vasara, kaip dažnai nutinka, lėtai ateina, tačiau paskuba ir ilgai neužsibūna. Jau greitai po vasaros atostogų visi sugrįšime prie įprastų darbų, mokiniai ir studentai sugužės į mokyklų ir universitetų suolus, miestuose vėl ims pulsuoti vis didėjantis tempas ir ritmas.

Paskutinįjį rugpjūčio sekmadienį pasidžiaugti likusiomis vasaros dienomis ir pasitikti rudenį žmonės gausiai rinkosi į Šiaudiniškiuose ir Pilviškiuose organizuotas vasaros palydos šventes. Šventės, tarsi lengvas atodūsis prieš rudenio darbus, sukvietė visus pabendrauti, gerai praleisti laiką ir ,žinoma, pasilinksminti.

Šiaudiniškių kaimo bendruomenės organizuotoje šventėje netrūko smagių atrakcijų, žaidimų, linksmų rungčių ir estafečių vaikams, o koncertinę programą dovanojo Kybartų kultūros centro kolektyvai – savo skambiomis dainomis džiugino liaudiškos muzikos kapela „Žemyna“, Pajevonio kultūros namų vokalinis ansamblis „Aušrinė“, Virbalio kultūros namų vokalinis ansamblis „Vėjūna“, smagiais šokiais žavėjo Kybartų kultūros centro pučiamųjų orkestro šokėjos.

Šventės metu buvo pasidžiaugta gražia, tačiau jau besibaigiančia vasara, prisiminti ir tylos minute pagerbti išėjusieji amžinybėn bendruomenės nariai.

Susirinkusius į vasaros palydos šventę sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Kybartų seniūnas Romas Šunokas.

Pilviškiečiai ir miestelio svečiai vasarą išlydėjo tradicinėje šventėje „Lik sveika, vasara“. Šventės metu aidėjo linksmas vaikų klegesys, smagus suaugusiųjų šurmulys, susirinkusius džiugino įvairių meno mėgėjų kolektyvų, garsių Lietuvos atlikėjų pasirodymai.

Tradicija tapo vasaros palydas organizuoti per Šv. Baltramiejaus atlaidus, todėl ir šventė prasidėjo Švenčiausios Trejybės bažnyčioje aukojamomis mišiomis. Vėliau šventė persikėlė į vasaros estradą, kur susirinkusius sveikino gausus būrys svečių.

Pasveikinti susirinkusių atvykęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka džiaugėsi, kad miestelis kiekvienais metais vis gražėja ir padėkojo aktyviems gyventojams, kurie negailėdami laiko ir jėgų neatlygintinai dirba bendruomenės labui.

„Jau tampa tradicija vasarą išlydėti ir rudenį pasitikti Pilviškiuose. Sveikinu su šia gražia švente ir džiaugiuosi čia įvykdytais darbais, kurie puošia miestelį. Žinau, kad dirbant visiems kartu, dar ne vienas gražus projektas čia bus įgyvendintas“, –  kalbėjo Meras A. Neiberka.

Susirinkusius taip pat sveikino LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Juozas Olekas.

Po oficialiosios dalies prasidėjo šventinė programa, kurioje netrūko nuotaikingų pasirodymų ir geros muzikos. Susirinkusius linksmino Pilviškių kultūros namų kolektyvų pasirodymai – savo dainas dovanojo mišrus vokalinis ansamblis „Jovaras“, kaimo kapela „Pilvė“, šokiais užbūrė moterų šokių kolektyvas „Šešupė“. Pakilią nuotaiką toliau kūrė Kybartų kultūros centro kolektyvai – moterų vokalinis ansamblis „Vaivora“ bei popchoro „Spindulys“ mažieji dainininkai. Nuotaikingais ritmais visus išjudino Marijampolės KC vokalinis ansamblis „Savito“, savo koncertą surengė Valdas Lacko bei Ruslanas Kirilkinas, aukštyn į dangų kilo šimtai rankų, kai scenoje pasirodė grupė „69 Danguje“.

Po nuotaikingo koncerto niekas neskubėjo skirstytis – iki pat vidurnakčio vyko diskoteka.

Su vasara jau atsisveikinome, todėl linksmai nusiteikę galime sutikti atskubantį rudenį!

Šiaudiniškiai

Pilviškiai

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top