Vilkaviškio rajono savivaldybės

Vykdomi, vykdyti projektai

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu Vilkaviškio rajono sporto mokykla įgyvendina projektą „Jaunimo sporto ir fizinio aktyvumo didinimas skatinant vietos valdžios institucijų ir bendruomenių įtraukimą pasienio regione“ (Nr. 1S-165)

 

 

Europos kaimynystės priemonės 2014–2020 m. projektas „Jaunimo sporto ir fizinio aktyvumo didinimas skatinant vietos valdžios institucijų ir bendruomenių įtraukimą pasienio regione“

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu Vilkaviškio rajono sporto mokykla įgyvendina projektą „Jaunimo sporto ir fizinio aktyvumo didinimas skatinant vietos valdžios institucijų ir bendruomenių įtraukimą pasienio regione“ (Nr. 1S-165).

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. EUROPOS KAIMYNYSTĖS PRIEMONĘ.

Programos finansuojama suma – 993 946,32 EUR.

Projekte numatytos sportinio aktyvumo veiklos tokios kaip – futbolo lyga, Olimpinė diena, Vasaros tarptautinė stovykla „Tautų draugystė“, į šias veiklas pakviesime jau greitai įsitraukti Vilkaviškio rajono jaunimą ir pabėgėlių iš Ukrainos vaikus.

Taip pat projekto metu rekonstruojamas Kybartų stadiono pastatas su tribūnomis. Šiuo metu jau matyti naujai pastatyto pastato sienos ir kylančios tribūnos.

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

 

 

Scroll to Top