Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Profesinio rengimo centre absolventams įteikti diplomai

Šiandien sėkmingai mokslus baigusiems Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Vilkaviškio skyriaus mokiniams buvo įteikti diplomai.

Šiais metais MPRC Vilkaviškio skyrių baigs daugiau nei 70 mokinių, 47 iš jų šiandien buvo įteikti diplomai, kitų diplomų įteikimas laukia vasaros viduryje.

Į jaukią šventę profesinio rengimo centro salėje susirinko garbingi svečiai, mokytojai bei mokinių artimieji.

Absolventus sveikino ir sėkmės ateityje linkėjo LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės mero patarėjas Joris Juškauskas, MPRC direktorius Gražvydas Juodišius, MPRC Vilkaviškio skyriaus vedėjas Gražvydas Šliauteris. Šventėje taip pat dalyvavo ir mokinių pasiekimais džiaugėsi Vilkaviškio seniūnas Remigijus Kurauskas.

MPRC Vilkaviškio skyriaus vedėjas G. Šliauteris sveikindamas mokinius pažymėjo, jog šiais mokslo metais mokiniai sugrįžo į neatpažįstamai pasikeitusias ir šiuolaikiškai atnaujintas patalpas – ugdymo erdves, kabinetus bei sporto salę. Taip pat džiaugėsi, kad lyginant su praėjusiais metais, šiais mokslo metais mokinių padaugėjo daugiau nei 70, iš viso įstaigoje mokosi 279 mokiniai. Tikimasi, kad kitais metais jų bus dar daugiau ir skaičius perkops 300.

Mero patarėjas Joris Juškauskas sveikindamas absolventus drąsino juos siekti savo tikslų, tvirtai žengti pasirinktu profesiniu keliu ir nebijoti klysti. Taip pat skatino nepalikti gimtojo miesto ir ugdymo įstaigoje įgytas žinias bei patirtį pritaikyti mūsų krašte.

Šventės pabaigoje kiekvienas absolventas pasirašė simbolinėje knygoje.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top