Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Profesinės šventės proga pasveikinti statybininkai

Savaitgalį šalies statybų sektoriaus darbuotojai minėjo savo profesinę šventę – rugsėjo 14 dieną buvo minima Statybininkų diena. Šia proga Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka pasveikino vienos stambiausių Vilkaviškio rajono statybos įmonių UAB „Vilkasta“ darbuotojus.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi Jumis ir Jūsų visa profesionalia komanda, kuri nebijo iššūkių ir puikiai atlieka savo darbą. Kiekvienam norisi pasakyti ačiū ir padėkoti, kad Jūs savo kokybišku darbu gražinate ne tik mūsų rajoną, bet ir visą Lietuvą.“,

– gausiai susirinkusiems įmonės darbuotojams dėkojo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Savivaldybės meras visiems darbuotojams palinkėjo sėkmės nelengvame ir atsakingame darbe bei keletui labiausiai pasižymėjusių įteikė padėkos raštus.

Už ilgametį, nuoširdų ir profesionalų darbą, indėlį gražinant Vilkaviškio kraštą padėka įteikta Rymantui Stepanauskui. Už nuoširdų ir profesionalų darbą, išskirtinį dėmesį istorinės atminties puoselėjimui atliekant Vištyčio malūno tvarkymo darbus apdovanotas statybos vadovas Rolandas Kepenis.

UAB „Vilkasta“ generalinis direktorius Aloyzas Beržanskis taip pat negailėjo padėkos žodžių vadovaujamam kolektyvui, linkėjo jam darnos ir visokeriopos sėkmės toliau kuriant naujus bendrovės istorijos puslapius.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top