Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pristatyta Vilkaviškio policijos komisariato 2020 metų veiklos ataskaita

Šiandien nuotoliniu būdu organizuotas Vilkaviškio rajono policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas, kurio metu Savivaldybės vadovams – merui Algirdui Neiberkai, administracijos direktoriui Vitui Gavenui, jo pavaduotojai Daivai Riklienei, seniūnijų seniūnams pristatyti 2020 metų policijos veiklos rezultatai.

Savivaldybės posėdžių salėje susirinkusiems vadovams ir nuotoliniu būdu susirinkimą stebintiems seniūnams ataskaitą apie 2020 metų rezultatus pristatė Vilkaviškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkė Kristina Siriūnienė.

Ji pasakojo, kad praėjusiais metais Vilkaviškio policijos komisariate dirbo 57 statutiniai pareigūnai, iš kurių 5 –  vaiko auginimo atostogose. Pasidžiaugė, kad komisariato automobilių ūkis kiekvienais metais atnaujinamas. Šiuo metu komisariatas naudojasi 8 tarnybiniais automobiliais, iš kurių 6 – su policijos skiriamaisiais ženklais.

Pristatymo metu  viršininkė K. Siriūnienė kalbėjo, kad nusikalstamumas Vilkaviškio rajone mažėja. Per praėjusius metus rajone buvo užregistruota 411 nusikalstamų veikų (2019 m. buvo užregistruota 469). Mūsų rajone vyraujantys nusikaltimai – smurtas artimoje aplinkoje, vagystės,  vairavimas apsvaigus, įvairūs kūno sužalojimai.

Galima pasidžiaugti, kad praėjusiais metais įvyko mažiau skaudžių eismo įvykių. Per praėjusius metus eismo įvykiuose nukentėjo 23 žmonės, keliuose žuvo tik vienas žmogus (2019 metais nukentėjusiųjų – 54, keliuose žuvo vienas žmogus).  Turtinių nusikaltimų rajone taip pat sumažėjo. Praėjusiais metais buvo fiksuotos 63 vagystės, iš kurių daugiau nei pusė – 32 – buvo ištirtos (2019 metais registruotos 98 vagystės, iš jų – 43 ištirtos).

Susirinkime dalyvavęs Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininkas Edvardas Gruzdys papasakojo apie policijos vykdomas karantino kontrolės priemones. Kalbėjo, kad per visą laikotarpį nebuvo fiksuojama piktybinių karantino pažeidimų, o tikrintos įmonės, grožio paslaugų tiekėjai laikosi visų karantino reikalavimų.

Pristatyme dalyvavę Savivaldybės vadovai, seniūnai dėkojo pareigūnams už jų atsakingą darbą bei bendradarbiavimą. Jie patikino, kad savivaldybė ypatingai didelį dėmesį skiria rajono gyventojų saugumui užtikrinti. Pasidžiaugė, kad situacija rajone gerėja, nusikaltimų skaičius mažėja, o žmonės jaučiasi saugiau.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top