Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Primename paslaugų teikimo būtinųjų sąlygų pakeitimus

Sveikatos apsaugos ministras – valstybės operacijų vadovas pakeitė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 17 d. sprendimą Nr. V-2931 „Dėl paslaugų teikimo būtinų sąlygų“.

Operacijų vadovo sprendimu, paslaugų teikėjai įpareigoti užtikrinti, kad būtų laikomasi Nutarime Nr. 1226 nustatytų paslaugų teikimo vietos ploto vienam paslaugos gavėjui ir vienu metu paslaugų teikimo vietoje galinčių būti paslaugų gavėjų skaičiaus reikalavimų.

Taip pat nustatyta, kad grožio paslaugos turi būti teikiamos tik iš anksto nuotoliniu būdu (telefonu, el. paštu ar kt.) užregistruotiems paslaugų gavėjams.

Paslaugų teikėjai turi užtikrinti, kad grožio paslaugų gavėjai į paslaugų teikimo vietą atvyktų laiku ir nelauktų paslaugos teikimo paslaugų teikimo vietoje (pvz., laukimo patalpoje (vietoje), paslaugų teikimo patalpoje įrengtoje atskiroje zonoje, skirtoje laukiantiems paslaugų vartotojams), išskyrus paslaugos gavėją lydinčius asmenis (kurie lydi vaikus, neįgaliuosius, specialiųjų poreikių turinčius asmenis ir pan.);

Tarp asmenų ar asmenų grupių, išskyrus vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius, kai tai leidžia paslaugos teikimo ypatumai, turi būti išlaikomas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas.

Pridedama:

Operacijų vadovo sprendimas

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top