Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Primename nėščiosioms – nemokamą PGR tyrimą jūs galite atlikti Mobiliame punkte

Primename, kad nuo gruodžio 1 d. įsigaliojus naujai tvarkai, siekiant pasinaudoti paslaugomis, kurios teikiamos tik asmenims, atitinkantiems nustatytus kriterijus (pagal kuriuos išduodamas galimybių pasas (GP)), nebegalios neigiamas antigeno testo rezultatas. GP galima gauti tik turint neigiamą PGR tyrimo atsakymą, kuris galios 72 val. nuo ėminio paėmimo momento.

Privalomai testuotis turintiems asmenims bei kitiems asmenims Galimybių pasas išduodamas tik atlikus mokamą PGR tyrimą. Nemokamai šį tyrimą gali atlikti ir pasinaudoti kontaktinėmis paslaugomis tik nėščiosios ir asmenys, turintys medicininių kontraindikacijų skiepui.

PGR tyrimą Mobiliame punkte gali atlikti tik nėščiosios ir asmenys, turintys medicininių kontraindikacijų skiepui. Nemokamo tyrimo atsakymas šiems asmenims galios tik su nemokamo PGR tyrimo neigiamą atsakymą įrodančiu dokumentu kartu pateikus papildomus dokumentus: turintiesiems medicininių kontraindikacijų skiepui – išrašą iš  e.sveikatos, kuriame nurodomas kontraindikacijas žymintis kodas; nėščiosioms – nėščiosios kortelę.

Nėščiosioms GP neišduodamas, o turintiesiems medicininių kontraindikacijų skiepui patogiau išsiimti GP ir taip išvengti dviejų dokumentų (neigiamo testo atsakymo, kontraindikacijas skiepui įrodančio dokumento) pateikimo.

Daugiau informacijos:

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/galimybiu-pasui-gauti-galios-tik-pgr-testas?fbclid=IwAR3wRK1PCc-2K1v4tsfs0c06ARfcu2LR20hlUUJQfrZbOU18xtXhTJoCQis

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top