Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Prevencinės akcijos metu matuota gyventojų kūno temperatūra

Šalyje paskelbus pirmąjį karantino sušvelninimo etapą dalis mūsų rajono ne maisto prekių parduotuvių ir paslaugų įmonių atnaujino savo veiklą, tačiau tiek jos, tiek didieji prekybos centrai turi imtis dar griežtesnių saugumo reikalavimų, kad nuo koronaviruso būtų apsaugoti ir jų darbuotojai, ir klientai.

Šiandien, balandžio 17 d., Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos specialistai kartu Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistėmis prie vieno Vilkaviškio miesto prekybos centro vykdė prevencinę akciją ir matavo atvykusių pirkėjų temperatūrą. Visiems parduotuvės lankytojams taip pat buvo dalijama informacinė medžiaga su nurodymais, kur reikėtų kreiptis pajutus pirmuosius ligos simptomus, priminta apie svarbiausias prevencijos priemones, elgesio viešojoje vietoje taisykles. Taip pat buvo dalijamos apsauginės veido kaukės tiems prekybos centro lankytojams, kurie vis dar jų neturėjo ar buvo užsidėję prastos kokybės veido apsaugas.

Ši prevencinė akcija – ne vienkartinė. Ji bus kartojama ir kitose prekybos ir paslaugų teikimo vietose, tam, kad Vilkaviškio rajono gyventojai būtų kuo sąmoningesni, atsargesni ir, žinoma, sveiki!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top