Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Seimo rinkimai: pakartotinis Seimo rinkimų balsavimas

Š. m. spalio 25 d., sekmadienį, nuo 7 iki 20 val., vyks pakartotinis Seimo rinkimų balsavimas.

Spalio 23 ir 24 dienomis apylinkių rinkimų komisijų nariai organizuos balsavimą rinkėjų namuose. Balsuoti namuose papildomai suteikta teisė neįgaliuosius namuose slaugantiems asmenims ir rinkėjams, esantiems saviizoliacijoje dėl COVID-19. Kaip ir anksčiau, taip ir šių Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų metu, pasinaudoti įstatymo jiems suteikta teise balsuoti namuose galės rinkėjai, sulaukę 70 ir daugiau metų, dėl ligos nedarbingi žmonės ir neįgalieji.

Rinkimų dieną – spalio 25-ąją, rinkėjai savo pilietinę valią išreikšti kviečiami į savo rinkimų apylinkes, kurios darbą pradės 7 val. ryto ir balsavimą organizuos iki 20 val. vakaro.

Pasitikrinti ir pasidomėti, ar rinkėjas yra įtrauktas į balsuojančiųjų namuose sąrašus, taip pat pareikšti pageidavimą balsuoti savo gyvenamosiose patalpose galima paskambinus trumpuoju informacijos apie rinkimus teikimo telefonu 1855. Juo galima skambinti kasdien (įskaitant savaitgalius) nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro iš visų Lietuvoje veikiančių mobiliojo ryšio operatorių tinklų. Skambutis į šią informacijos teikimo liniją kainuos tiek, kiek skambinant į savo mobiliojo ryšio operatoriaus tinklą.

Trumpuoju numeriu 1855 galima skambinti iš visų Lietuvoje veikiančių operatorių tinklų. Skambučio kaina priklauso nuo skambinančiojo mobiliojo ryšio plano įkainių, kurie taikomi skambinant į savo tinklą.

Paskambinę telefonu 1855 galite sužinoti:

  • ar esate įrašytas į rinkėjų sąrašus;
  • kurioje rinkimų apylinkėje galite balsuoti;
  • ar rinkimų apylinkė yra pritaikyta rinkėjams su negalia;
  • apie galimybę balsuoti iš anksto, jeigu rinkimų dieną planuojate nebūti savo rinkimų apylinkėje;
  • kaip balsuoti, jeigu susirgote ir rinkimų dieną negalite nuvykti į savo rinkimų apylinkę;
  • kaip susisiekti su apygardos ar apylinkės rinkimų komisija.

Primintina, kad rinkėjams einant balsuoti reikia pasiimti asmens dokumentą, dėvėti nosį ir burną dengiančią veido apsaugos priemonę bei turėti savo asmeninį rašiklį. Pamiršusiems atsinešti rašymo priemones, balsavimo vietoje bus suteikiamos daugkartinės rašymo priemonės, kurios rinkimų komisijų narių bus reguliariai dezinfekuojamos. Taip pat rinkimų komisijų nariai reguliuos eiles, kad būtų išlaikytas saugus 1 metro atstumas tarp rinkėjų.

Kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą debatų laidų transliacijos įrašai

 

Vilkaviškio apygardos Nr. 68 rinkimų komisijos informacija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top