Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pradedamos mokėti vienkartinės išmokos vaikams

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir Apskaitos skyriai informuoja, kad parengti mokėjimo dokumentai ir nuo šiandien bus pradedamos mokėti vienkartinės išmokos vaikams, siekiant sumažinti neigiamus ekonominius ir socialinius COVID-19 pandemijos padarinius.

Išmokos gavėjų sąskaitas gali pasiekti per pora dienų, nes gali užtrukti bankiniai pavedimai, bet užtikrinama, kad visos išmokos bus išmokamos iki liepos 31 dienos.

Priminsime, kad teisę gauti vienkartinę išmoką turi tie vaikai, kurie nuo 2020 m. kovo 16 d. gauna ar gavo vaiko pinigus ar pradės juos gauti iki gruodžio 31 dienos.

Jeigu vaikas vaiko pinigus gavo iki birželio 30 dienos, vienkartinę išmoką jis gaus iki liepos 31 dienos. Jeigu vaiko pinigai jam bus paskirti vėlesniais šių metų mėnesiais, vienkartinę išmoką jis gaus su pirmu vaiko pinigų mokėjimu.

Vienkartinė išmoka susieta su vaiko pinigais. Įprastai jie siekia 60 eurų, bet jeigu vaikas yra neįgalus, iš gausios ar nepasiturinčios šeimos, papildomai jam mokama 40 eurų išmoka. Naujos vienkartinės išmokos dydis priklausys nuo to, kokio dydžio vaiko pinigai gaunami: jeigu 60 eurų, vienkartinė išmoka sieks 120 eurų, o jeigu vaiko pinigai iš viso siekia 100 eurų, vienkartinė išmoka sieks 200 eurų.

Taigi, apibendrinant:

  • 120 eurų išmoka bus mokama kiekvienam vaikui iki 18 m. arba iki 21 m., jeigu mokosi pagal bendrojo ugdymo programą ir iki šiol gaudavo 60 eurų išmoką;
  • 200 eurų išmoka bus mokama neįgaliems, gausių ar nepasiturinčių šeimų vaikams, kurie iki šiol gaudavo 100 eurų išmoką.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top