Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pradedamas įgyvendini projektas „Nauja Šiaurės g. ruožo tarp Vienybės ir Pilviškių gatvių statyba“

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija kartu su Centrine projektų valdymo agentūra pasirašė finansavimo sutartį pagal kurią pradedamas įgyvendini projektas „Nauja Šiaurės g. ruožo tarp Vienybės ir Pilviškių gatvių statyba“ Nr. 06.2.1-TID-R-511-41-0008.

Šiuo metu dalis Vilkaviškio miesto viešosios transporto infrastruktūros būklė nėra tinkama, ji neužtikrina efektyvių, ekologiškų ir patogių judumo galimybių, o Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija dėl ribotų finansinių išteklių neturi galimybės išspręsti aukščiau nurodytų problemų, todėl buvo inicijuojamas projektas, kurio metu bus įrengtas naujas Šiaurės gatvės ruožas tarp Vienybės ir Pilviškių gatvių (naujai įrengiamos gatvės atkarpos ilgis sudaro apie 521,27 m.), įrengtos eismo saugos priemonės. Įgyvendinus projektą tikimasi, kad įrengta patogi susisiekimo komunikacijų infrastruktūra (Šiaurės gatvės atkarpa) gyventojams sudarys tinkamas sąlygas efektyviai judėti, trumpinti kasdienių kelionių laiką, o tai lems sukuriamą socialinę – ekonominę naudą Vilkaviškio miestui: sumažės kasdienių privačių ir darbo bei komercinių kelionių ekonominiai laiko nuostoliai, bus gaunama ekonominė nauda dėl transporto priemonių remonto išlaidų sumažėjimo; kaip netiesioginė nauda taip pat bus prisidedama prie oro taršos ir triukšmingumo mažinimo (kadangi transporto priemonės įveiks maršrutą per trumpesnį laką), kas savo ruoštu prisidės prie gyventojų sveikatos gerėjimo.

Bendra projekto vertė 749 177,89 Eur, iš jų ES ir valstybės biudžeto lėšos sudaro 365 638,35 Eur, Vilkaviškio rajono savivaldybės dalis – 383 539,54 Eur.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 priemonę „Vietinių kelių vystymas“.

 

Pasidalinkite

Share on facebook
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top Skip to content