Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pradedama traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninė apžiūra

Vilkaviškio rajone prasideda traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninė apžiūra. Ją pagal patvirtintą grafiką (pridedama žemiau) atliks Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Aurimas Kripas.

Valstybinė rinkliava mokama Valstybinei mokesčių inspekcijai: traktoriams – 6,80 Eur, priekaboms – 5,50 Eur. Įmokos kodas – 53039.

Apžiūros rengiamos ūkininkų technikos aikštelėse arba buvusių žemės ūkio bendrovių kiemuose.

Bet kokia transporto priemonė, jei ji važiuoja bendro naudojimo keliais, privalo būti registruota ir techniškai tvarkinga.
Pastabos:
1. Valstybės rinkliava už pirmąją vienetinės gamybos traktoriaus, savaeigės ar žemės ūkio mašinos ir priekabos techninę apžiūrą didinama 2 kartus.
2. Už kiekvieną išvykimą atlikti traktoriaus, savaeigės ar žemės ūkio mašinos ir priekabos techninės apžiūros ne pagal grafiką papildomai imama 9,90 euro valstybės rinkliava.

Iškilus neaiškumų dėl techninės apžiūros, kreiptis į Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiąjį specialistą Aurimą Kripą tel. 8 687 94 035.

PRIDEDAMA

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų 2023 metų techninės apžiūros atlikimo Vilkaviškio rajono savivaldybėje grafikas

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top