Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

„Poezijos pavasario“ svečiai sutikti savivaldybėje

Tarptautinis 59-asis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris 2023“ mūsų mieste prasidėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės salėje.

Šiandien Savivaldybėje lankėsi: Algirdas Steponas Dačkevičius, Jūratė Sučylaitė, Violeta Šoblinskaitė, Gasparas Aleksa, Rūta Mikulėnaitė-Jonuškienė, Simonas Bernotas, fleitininkas Andrius Radziukynas.

Svečius atvykus į mūsų rajoną pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, vicemerė Daiva Riklienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Vicemerė Daiva Riklienė svečiams trumpai pristatė Vilkaviškio rajoną, papasakojo apie Vilkaviškio kraštą, lankytinus objektus. Taip pat padėkojo svečiams už jų kūrybą bei pasidžiaugė gražia tradicija poetus priimti čia, Savivaldybėje.

Po vicemerės žodžio, svečiai trumpai papasakojo apie save, supažindino su savo kūryba. Taip pat dalijosi savo įspūdžiais, pasakojo apie sąsajas su mūsų kraštu.

Po vizito Savivaldybėje delegacija išskubėjo į Kiršus, poetės Salomėjos Nėries tėviškę, kur vyko poezijos skaitymai „Kai pavasaris žydės skambus ir jaunas…“ (S. Nėris).

Baigiamajame „Poezijos pavasario“ renginyje „Po poezijos paukštės sparnu“, kuris vyks šiandien, 17:30 val. Vilkaviškio kultūros centre, poetui, prozininkui Steponui Algirdui Dačkevičiui už eilėraščių knygą „Skruzdėlynas po šaukštu“ bus įteikta Salomėjos Nėries vardo literatūrinė premija.

[soliloquy id=”80051″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top