Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Podvarke vyksta medžiotojų ir žvejų draugijos šventė

Šiandien Podvarko miške Vilkaviškio medžiotojų ir žvejų draugija visus medžiotojus bei rajono gyventojus kvietė į medžiotojų šventę.
Renginys prasidėjo šventine visų rajono medžiotojų klubų eisena bei Vilkaviškio medžiotojų ir žvejų draugijos vėliavos pakėlimu. Vėliavą iškėlė praeitos šventės nugalėtojai „Gižų“ medžiotojų klubas.
Šventėje taip pat lankėsi Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.
„ׅNuoširdžiai sveikinu su Jūsų švente. Labai smagu, kad po pandemijos metų vėl galime susitikti ir pabendrauti gyvai. Smagu, kad tokioje šventėje dalyvauja ne tik medžiotojai ir žvejai, bet taip pat ir jų šeimos nariai. Ši šventė parodo mūsų medžiotojų gausumą bei jų bendrystę“, – sakė meras.
Susirinkusiuosius taip pat pasveikino Seimo narys Algirdas Butkevičius, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos direktorius Laimonas Daukša, Šiaulių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Algirdas Baikauskas.
Už aktyvų dalyvavimo draugijos veikloje, kultūringos medžioklės bei aplinkosaugos idėjų bei medžioklės tradicijų puoselėjimą Vilkaviškio medžiotojų ir žvejų draugijos medžiotojui Jonui Kasiliauskui suteiktas garbės medžiotojo vardas.
Po oficialios šventės dalies vyko įvairios pramogos bei estafetės, kuriose dalyvavo medžiotojų klubų nariai, o visus susirinkusius medžiotojai tradiciškai vaišino pačių išvirta šiurpa.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top