Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pirmieji šimtukai jau Vilkaviškio rajone!

Vilkaviškio rajono savivaldybę pasiekė žinios apie pirmuosius šiais metais šimtukus. Keturi mūsų rajono gimnazijų abiturientai valstybinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino metu surinko 100 balų.

100 balų valstybinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino metu surinko: Gražiškių gimnazijos abiturientė Deimantė Povilaitytė, jos mokytoja – Aldona Adomaitytė, Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos abiturientas Arnas Andziulis, mokytoja ekspertė Nijolė Černauskienė ir dvi Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos abiturientės – Kristina Kazlauskaitė ir Paulina Korsakaitė, abiejų merginų mokytoja – Vaida Kainauskienė.

„Labai džiaugiuosi pirmaisiais šimtukais mūsų rajone! Noriu nuoširdžiai pasveikinti šimtukininkus ir tuos, kuriems iki 100 balų trūko labai nedaug. Jūs visi – tikri šaunuoliai! Labai Jumis didžiuojuosi ir tikiu, kad šimtukų rajone bus dar ne vienas. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet tradiciškai piniginėmis premijomis apdovanosime visus abiturientus, kurie iš brandos egzaminų surinks 100 balų“, – pirmaisiais puikiais rezultatais džiaugėsi savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top