Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pirmasis verslo forumas Vilkaviškyje: Aptartos verslo plėtros galimybės ir pagerbti rajono verslininkai

Vilkaviškio rajono verslo bendruomenės atstovai lapkričio 7 d. rinkosi į pirmąjį Vilkaviškio rajono verslo forumą. Šis Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centro organizuotas renginys buvo skirtas aptarti verslo plėtros galimybes pasienio regione ir profesinei šventei – Verslo dienai – paminėti.

Renginio tikslas – ne tik išgirsti naudingos informacijos, pasidalinti patirtimi ir įžvalgomis, bet ir pagerbti rajono verslininkus, kurie savo idėjomis, sunkiu darbu ir ryžtu prisideda prie Vilkaviškio rajono gerovės kūrimo.

Verslininkus pagerbti atvyko ne tik rajono vadovai – Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, mero patarėjas Kazys Kiaulakis, bet ir kiti garbūs svečiai: LR Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja Kristina Radzevičienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, Užimtumo tarnybos prie LR SADM Kauno klientų aptarnavimo departamento direktorius Tautvydas Bielozarevičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus, filialo direktorius Evaldas Ulevičius ir kt.

Po svečių sveikinimo žodžių ir trumpo Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus Vito Girdausko pristatymo apie verslo situaciją Vilkaviškyje pranešimus rajono verslininkams skaitė į Forumą atvykę kviestiniai svečiai: Suvalkų (Lenkija) pavieto atstovas, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Ekonominės valdysenos pareigūnas Jonas Rasimas, Europos Ekonomikos ir Socialinių reikalų komiteto narė Daiva Kvedaraitė.

Jie suteikė rajono verslininkams informacijos apie verslo plėtros perspektyvas Lenkijos pasienio regione, pasidalino įžvalgomis, koks planuojamas ES ateities biudžetas po 2020 metų ir kaip tai atsilieps Lietuvos valstybei, kalbėjo apie gerovės rodiklių svarbą šalies pažangai, dalijosi geraisiais pavyzdžiais.

Po išsamių ir naudingų pranešimų prasidėjo svarbiausias renginio momentas – Vilkaviškio rajono verslo nominacijų 2019 įteikimas. Visas verslininkams skirtas nominacijas pristatė jų steigėjai.

Pirmieji į sceną žengė Savivaldybės meras A. Neiberka kartu su Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Rikliene, kurie nominaciją „Tvarus verslas“ įteikė ir už verslo plėtros stabilumą bei nuolat kuriamas darbo vietas dėkojo vienai seniausių rajono verslo įmonių – AB „Žemkalnija“.

LR Seimo narys K. Smirnovas padėkos raštą ir specialų apdovanojimą įteikė bei už drąsą ir ryžtą imtis inovatyvių technologijų versle dėkojo Osvaldui Pečkiui. Šis jaunasis verslininkas CNC plazminio pjovimo staklėmis atlieka lakštinių gaminių automatizuotą apdirbimo procesą.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, KPPAR Marijampolės filialo tarybos pirmininkas Kęstutis Svitojus kartu su Vilkaviškio filialo taryba padėkos raštu ir specialia nominacija „Už patikimą verslą“ apdovanojo UAB „Teivida“ vadovus. Taip pat apdovanojo L. Kudirkos įmonę – kavinę „Robeda“ – už verslo plėtrą pasienyje.

Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kauno klientų aptarnavimo departamento direktorius Tautvydas Bielozarevičius ir Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė už socialiai atsakingo verslo plėtojimą padėkojo UAB „Art Glacio“. Taip pat už naujo verslo pradžią Vilkaviškio rajone, naudojantis Užimtumo tarnybos paslaugomis, padėkota UAB „Remavita“.

Laikraštis „Santaka“ savo nominaciją – „Metų ryžtas“ – skyrė Aušros ir Pauliaus Jablonskių šeimai, įkūrusiai UAB „Tortainė“. Laikraštis „Suvalkijos kraštas“ apdovanojimą „Už kūrybiškumą reklamos srityje“ skyrė įmonei, išradingai panaudojančiai reklamos galimybes didesnės pridėtinės vertės kūrimui, – UAB „Grupinis pirkimas“. Taip pat specialiu apdovanojimu už jų kūrybišką ir originalią socialinių medijų reklamą nuspręsta apdovanoti vilkaviškiečių prekės ženklą „Ko pikta“.

Galiausiai savo nominacijas įteikė Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centras. „Verslo debiuto“ nominacija atiteko MB „Moderni tvora“, „Verslo žingsnio“ nominacija – IĮ „Kalinausko metalo gaminiai“.

Po oficialiosios dalies prie kavos puodelio verslininkai ir renginio svečiai aptarė Vilkaviškio verslo perspektyvas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top