Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pirmą kartą nuotoliniu būdu įvyko Vilkaviškio verslo forumas 2020

Vilkaviškio rajono verslo bendruomenės atstovai lapkričio 11 d. rinkosi į netradicinį Vilkaviškio rajono verslo forumą, skirtą Verslo dienai paminėti. Pirmą kartą jis vyko ne gyvai, o nuotoliniu būdu per „Zoom“ programą.

Į kvietimą dalyvauti nuotoliniame Vilkaviškio verslo forume atsiliepė 43 dalyviai. Tarp jų – Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė bei kiti garbūs svečiai: LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentas Zigmantas Dargevičius, KPPAR generalinė direktorė Olga Grigienė ir kt.

Po svečių sveikinimo žodžių ir trumpo Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus Vito Girdausko pristatymo apie verslo situaciją Vilkaviškyje pranešimus rajono verslininkams skaitė kviestiniai Forumo svečiai: LR teritorijos bendrojo plano rengimo darbo grupės vadovė Laimutė Janulienė, asociacijos „INFOBALT“ vadovas Mindaugas Ubartas.

Po išsamių pranešimų prasidėjo iškilmingasis forumo momentas – Vilkaviškio rajono verslo nominacijų 2020 paskelbimas. Visas verslininkams skirtas nominacijas pristatė jų steigėjai.

Pirmąją nominaciją pristatė Savivaldybės meras A. Neiberka, kuris Savivaldybės nominaciją „Tvarus verslas“ skyrė ir už efektyviai ir tvariai kuriamą pridėtinę vertę, už tai, kad kasdieniuose darbuose siekiama ne trumpalaikės naudos, o tvaraus bendradarbiavimo, pusiausvyros tarp pelno ir socialinės atsakomybės, atsakingo vartojimo dėkojo įmonei – UAB „Circle Supply“ (vadovė Jūratė Treigytė).

LR Seimo narys A. Butkevičius nominaciją „Už investicijas į verslo plėtrą“ skyrė UAB „Gabriel Textiles“ (vadovas Darius Daulenskas).

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė O. Grigienė pristatė specialią nominaciją „Už stabilų ir augantį verslą“, kurią skyrė UAB „Pro colore“ (vadovė Milda Plečkaitytė).

Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė už socialiai atsakingo verslo plėtojimą padėkojo UAB „Emiva“ (vadovas Remigijus Svotas).

Laikraštis „Santaka“ savo nominaciją – „Metų ryžtas“ – skyrė IĮ „Jusnestina“ (vadovė Neringa Bandžiukienė).

Laikraštis „Suvalkijos kraštas“ apdovanojimą „Už kūrybiškumą reklamos srityje“ skyrė įmonei UAB „Art Glacio“ (vadovas Arūnas Simutis).

Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centro nominacija „Nauja viltis turizmo srityje“ atiteko vandenlenčių parko „Vilkaviškis Wake Inn“ įkūrėjui Mantui Puodžiūnui.

Šio konkurso nugalėtojų apdovanojimai įvyks pasibaigus karantinui, kai grįšime į mums įprastą gyvenimo būdą ir galėsime gyvai padėkoti rajono verslininkams, kurie savo idėjomis, sunkiu darbu ir ryžtu prisideda prie Vilkaviškio rajono gerovės kūrimo.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top