Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pilviškiuose vyksta tradicinė šventė „Lik sveika, vasara“

Paskutinįjį rugpjūčio sekmadienį pasidžiaugti likusiomis vasaros dienomis ir pasitikti rudenį pilviškiečiai ir miestelio svečiai gausiai rinkosi į vasaros palydos šventę.

Šventė prasidėjo Šv. Baltramiejaus atlaidais bei Švenčiausios Trejybės bažnyčioje aukojamomis mišiomis.

Po apeigų tikintieji galėjo pasiklausyti vargonais ir smuiku atliekamų gražiausių melodijų, kurias dovanojo kun. kan. Gracijus Sakalauskas ir muzikė, chorvedė Ausma Sakalauskaitė.

Koncertui pasibaigus vyko tradicinė Agapė. Susirinkusieji tarpusavyje dalinosi bendrystės džiaugsmu ir savo atsineštomis vaišėmis.

Vėliau šventė persikėlė į vasaros estradą, kurioje sveikinimo žodį tarė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Jau tampa tradicija vasarą išlydėti ir rudenį pasitikti Pilviškiuose. Sveikinu su šia gražia švente ir džiaugiuosi čia įvykdytais darbais, kurie puošia miestelį. Noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie padeda kurti Vilkaviškio kraštą, kad čia būtų gera gyventi“, –  kalbėjo meras A. Neiberka.

Už reikšmingus, neatlygintus metų darbus, uolų jaunimo įtraukimą į bendruomenės veiklą, aktyviai ir kokybiškai įgyvendinamus projektus, skirtus bendruomenės gyvenamajai aplinkai gerinti, meras įteikė padėką Pilviškių bendruomenei, kurios pirmininkė Loreta Bieliukienė.

Susirinkusiuosius taip pat sveikino europarlamentaras Juozas Olekas, Seimo narys Linas Slušnys, Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas.

Seniūnas džiaugėsi, jog šįmet Pilviškių bendruomenė mini 20 metų sukaktį. Ta proga buvo apdovanoti miesteliui nusipelnę žmonės. Taip pat pasveikinti mažieji Pilviškių gyventojai, gimę per metus nuo Šv. Baltramiejaus dienos.

Po gražių sveikinimų prasidėjo šventinė programa.

Vaikus į nuotaikingą pasirodymą įtraukė atvykęs klounas Tukas, o suaugusiuosius džiugino įvairių meno mėgėjų kolektyvų bei garsių Lietuvos atlikėjų pasirodymai.

Susirinkusiuosius linksmino Pilviškių kultūros namų kolektyvų pasirodymai – savo dainas dovanojo kaimo kapela „Pilvė“, mišrus vokalinis ansamblis „Jovaras“, o šokti kvietė moterų šokių kolektyvas „Šešupė“. Taip pat ant scenos pasirodė Vilkaviškio linijinių šokių klubas „Vaivora“ bei Girėnų kultūros namų moterų trio.

Vakaro programoje pasirodys atlikėjos Laisva, Victoria, Natalija Bunkė bei Gabrielius Vagelis.

Po įspūdingo koncerto iki pat vidurnakčio vyks diskoteka.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top