Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pilviškių „Santakos“ gimnazijos abiturientams aidėjo paskutinis skambutis

Paskutinis skambutis – kiek kitoks negu įprastai, tačiau nemažiau svarbus ir įsimintinas. Gegužės 21-ąją jis paskutinįjį kartą skambėjo Pilviškių „Santakos“ gimnazijos abiturientams. Vasaros estradoje vykusi Paskutiniojo skambučio šventė buvo kupina įspūdžių ir susimąstymo akimirkų. Juk buvo nueitas ilgas pažinimo ir brandos kelias!

Šios reikšmingos šventės proga abiturientus sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Meras, linkėdamas dvyliktokams sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus bei kuo geriausios kloties tolesniame gyvenime, pabrėžė, kad jie visada bus laukiami sugrįžtant į gimtąjį kraštą.

Sveikinimo žodžius abiturientams tarė ir gimnazijos direktorė Danutė Valiūnienė, Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas, kunigas Mindaugas Martinaitis. Dvyliktokus sveikino bei sėkmės linkėjo ir patys mažiausieji – pirmokėliai.

Jau devinti metai, kai Pilviškių gimnazijoje geriausiai besimokantiems ir aktyviems abiturientams teikiama Marijos Montvilaitės premija. Šiemet premijos laureate tapo gimnazijos abiturientė Rugilė Ribačionkaitė. Premiją jai įteikė šventėje dalyvavęs aktorius ir režisierius Julius Dautartas.

Galiausiai žodis buvo suteiktas ir abiturientams. Jie simbolinį mokyklos raktą perdavė dabar jau naujiesiems mokyklos šeimininkams – vienuoliktokams. O mokytojams su atsisveikinimo grauduliu  skyrė gražiausius padėkos žodžius ir gėles – už nuoširdų rūpestį, naudingas ir svarbias žinias dabarčiai ir ateities planams.

Po įvykusios paskutinio skambučio šventės abiturientų dar laukia nelengvas iššūkis – brandos egzaminų laikymas. Pirmasis išbandymas jau birželio 7 dieną –  lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top