Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pilviškių „Santakos“ gimnazijos abiturientams aidėjo paskutinis skambutis

Šiandien paskutinio skambučio šventė vyko Pilviškiuose.

Šios reikšmingos šventės proga abiturientus sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos atstovai – mero patarėjas Joris Juškauskas bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Žydrė Žilinskienė.

Mero patarėjas linkėjo dvyliktokams sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus bei pabrėžė, kad jie visada bus laukiami sugrįžtantys į gimtąjį kraštą.

Sveikinimo žodžius abiturientams taip pat tarė Seimo narys Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio ROTARY klubo narė Jolita Aleksienė,  gimnazijos direktorė Danutė Valiūnienė bei Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas.

Pilviškių gimnazijoje geriausiai besimokantiems ir aktyviems abiturientams kasmet teikiama Marijos Montvilaitės premija. Šiemet jau dešimtąjį kartą teikiamos premijos laureatu tapo gimnazijos abiturientas Gytis Jančaitis. Premiją  įteikė šventėje dalyvavęs jos steigėjas Kęstutis Virketis.

Galiausiai žodis buvo suteiktas ir abiturientams. Už nuoširdų rūpestį ir suteiktas žinias dėkojo mokytojams, o simbolinį mokyklos raktą perdavė dabar jau naujiesiems mokyklos šeimininkams – vienuoliktokams.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top