Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pilviškių „Santakos“ gimnazijai – 100 metų!

Lapkričio 8-oji Pilviškių „Santakos“ gimnazijos bendruomenei buvo ypatinga – ugdymo įstaiga minėjo 100 metų sukaktį.

Jubiliejaus šventė prasidėjo Šv. Mišiomis už gyvus ir mirusius gimnazijos vadovus, mokinius, mokytojus, darbuotojus Pilviškių Švč. Trejybės bažnyčioje. Mišias aukojo buvęs mokyklos mokinys, dabar jau Prienų rajono Pakuonio parapijos klebonas Rimas Pilypaitis.

Vėliau šventė persikėlė į gimnazijos teritoriją, kur iškilmingai atidengta ąžuolinė 100-mečio knyga, simbolizuojanti mokslo ir žinių siekimą.

Popietę visi buvę mokyklos mokiniai, bendruomenės nariai buvo kviečiami aplankyti savo mokyklą, susitikti su buvusiais klasės draugais, mokytojais, pasižvalgyti po gimnazijos erdves, apžiūrėti parodas.

Po pasimatymo su savo mokykla, visi rinkosi gimnazijos foje, kur buvę ir esami mokytojai, direktoriai, įvairių laidų auklėtiniai, mokyklos draugai, bičiuliai, svečiai dalijosi prisiminimais ir negailėjo gražių žodžių mokyklos bendruomenei. Tarp sveikintojų –  LR Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Žydrė Žilinskienė, Pilviškių seniūnijos seniūnas Vytautas Judickas, Pilviškių miestelio bendruomenės pirmininkė Loreta Bieliukienė ir kt.

Mero pavaduotojas B. Marčiukonis  padėkojo mokyklos bendruomenei už sunkų ir pasiaukojantį darbą bei perdavė Vilkaviškio rajono savivaldybės mero Algirdo Neiberkos, kuris negalėjo dalyvauti šventėje, sveikinimą.

Po sveikinimo kalbų visi skubėjo į mokyklos sporto salę, kurioje vyko jubiliejinis 100-mečio koncertas „Mes esam ir būsim, ir eisim…“.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top