Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pilietiškumo ugdymas per bendrystę

Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bendruomenė aktyviai įsitraukė į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtą paminėjimą. Ši šventė sutelkė visą mokyklos bendruomenę – esamus ir buvusius mokinius, mokytojus, mokinių tėvus.

Jau tradicija tapusiuose klasių chorų pasirodymuose ,,Dainuoju Lietuvai“ kaip niekad gausiai dalyvavo mokinių tėvai, seneliai, jaunesnieji broliai, seserys. Chorus vertino komisija, taip pat suburta iš visų bendruomenės narių – mokytojų, buvusių mokinių, tėvų atstovų. Šiais metais rinkome bendruomeniškiausią, patriotiškiausią ir kūrybiškiausią pasirodymą.

Visuotinis bėgimas ,,Tau, Lietuva” taip pat apjungė visą bendruomenę. Pasipuošę tautine atributika miesto gatvėmis bėgo mokyklos mokiniai, mokytojai ir mokinių tėveliai.

Nuotaikinga viktorina ,,Pažinkime gimtąjį kraštą” buvo skirta priminti, kad laisvę turime vertinti ir branginti. Šešios komandos, kurias sudarė mokiniai, mokytojai ir tėvai, pasitikrino istorijos, geografijos ir lietuvių kalbos žinias. Plakatais, dainomis komandas palaikė patriotiškai nusiteikę sirgaliai.

Mokyklos bendruomenė dalyvavo ne tik mokyklos organizuojamuose renginiuose. Mokiniai gausiai prisijungė prie vėjo malūnėlių akcijos ,,Vilkaviškis: laisvės vėjo greitis 30 M/s“. Pagaminta daugiau kaip 500 vėjo malūnėlių.

Dalyvaudami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo renginiuose, ne tik skatiname pilietiškumą, patriotiškumą, bet ir ugdome bendrystės jausmą, padedantį kurti sėkmingą mokyklą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Domantienė

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top