Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Penktadienį duris atvers atnaujinta Vilkaviškio autobusų stotis

Jau šį penktadienį duris atvers dar viena atnaujinta autobusų stotis Lietuvoje. Architekto Gintaro Balčyčio projektuota Vilkaviškio autobusų stotis tikisi keleivius nustebinti ne tik patogia infrastruktūra, papildomomis paslaugomis, bet ir modernia išvaizda.

„Lieka paskutiniai darbai ir šį penktadienį rekonstruota Vilkaviškio autobusų stotis pradės darbą. Be abejo nėra smagu pradėti darbus tokiame šių dienų karantino fone, bet žmonės vienaip ar kitaip turi keliauti. Dėsime visas pastangas, siekiant viruso prevencijos naujoje stotyje. Taip pat prašome ir keleivių sąmoningumo ir solidarumo.

Pradžioje, kol vyks karantinas, deja, bus teikiamos tik autobusų stoties paslaugos. Kiti pastato nuomininkai pasiruošę laukia karantino pabaigos ir jam pasibaigus kviesime visus apsilankyti stotyje. Manau tuomet ir padarysime viešą atidarymą“, – pasakojo UAB „Kautra“, valdančios Vilkaviškio autobusų stotį, generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Rekonstruotoje stotyje veiks šešios išvykimo ir dvi atvykimo aikštelės. Autobusų vykimo laikai bus pateikti moderniuose informaciniuose ekranuose. Keleiviai galės autobusų laukti erdvioje ir šiltoje laukimo salėje, čia pat vietoje įkrauti savo telefoną ar kompiuterį. Išvykimo aikštelėse autobusų nebereikės laukti po atviru dangumi – jas dengia stogas.

Vos daugiau nei metus statytos autobusų stoties šildymui bus naudojama ekologiška geoterminė energija. Stotyje bus įgyvendinti energiją taupantys išmanūs apšvietimo sprendimai. Stoties operatore bus keleivių vežėja UAB Kautra, Vilkaviškyje dirbanti daugiau nei dešimt metų.

UAB „Kautra“ informacija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top