Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pats laikas kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams

Informuojame, kad nuo naujų mokslo metų pradžios visi mokiniai, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje ar antroje klasėje, neatsižvelgiant į šeimos gaunamas pajamas, be atskiro tėvų (globėjų) prašymo, turi teisę į nemokamus pietus.

Kaip ir kasmet, nuo liepos 1 d. šeimos gali kreiptis dėl nemokamo maitinimo (pietūs, maitinimas mokyklų organizuojamose vasaros poilsio stovyklose) ir paramos mokinio reikmenims įsigyti. Nemokamą maitinimą ir vienkartinę 80 Eur dydžio išmoką mokinio reikmenims įsigyti gali gauti tie mokiniai, kurių šeimos vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 192 Eur.

Nemokamas maitinimas ir parama mokinio reikmenims įsigyti gali būti skirta išimties atvejais, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 320 Eur, atsižvelgiant į šeimos gyvenimo sąlygas (patikrinus buities ir gyvenimo sąlygas) šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, netekus maitintojo, kai motina ar tėvas vieni auginą vaiką (vaikus), kai bendrai gyvenantys asmenys augina tris ir daugiau vaikų ar bent vienas iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienas gyvenantis asmuo yra neįgalus, kai mokinys patiria socialinę riziką arba mokinį augina bendrai gyvenantys asmenys, patiriantys socialinę riziką.

Dėl išsamesnės informacijos apie socialinę paramą mokiniams galite kreiptis į vietos seniūniją.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top