Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pasveikinti statybų sektoriaus darbuotojai

Kiekvienais metais rugsėjo mėnesio antrą šeštadienį Lietuvoje minima Statybininkų diena. Šia proga Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir mero patarėjas Joris Juškauskas šiandien pasveikino statybų sektoriaus darbuotojus.

Padėkos raštai buvo įteikti UAB „Parama“ meistrams – Audriui Rainiui ir Pauliui Zaleckui, UAB „Vilkmonta“ – Liutaurui Kargeliui, ir UAB „Gintrėja“ – Žydrūnei Izokaitienei bei Gražvydui Zakarauskui.

Statybų sektoriaus atstovams skriejo nuoširdžiausi sveikinimai už indėlį į Vilkaviškio krašto gražinimą, atsakingą, kruopštų darbą bei pareigų atlikimą.

„Jūsų darbas išties sunkus, reikalaujantis daug darbštumo ir kūrybiškumo, nes įgyvendinti tai, ką sukuria projektuotojai, nėra lengva. Nuoširdžiai linkiu stiprybės, nuolatinio tobulėjimo ir, žinoma, sėkmės darbuose“ – kalbėjo V. Gavėnas.

Prie sveikinimų taip pat prisidėjęs J. Juškauskas perdavė šilčiausius padėkos žodžius nuo Savivaldybės mero A. Neiberkos ir mero patarėjo K. Kiaulakio.

Darbų įkarštyje aplankyti UAB „Gintrėja“ darbuotojai taip pat pasidžiaugė, kad jau šių metų pabaigoje Karklinių kaimo bendruomenės namai turėtų visiškai atsinaujinti ir atverti duris renginiams bei šventėms.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top