Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pasveikino Vilkaviškio rajono policijos pareigūnus su Angelų sargų diena

Spalio 2-osios popietę Savivaldybės vadovai nuvyko į Vilkaviškio rajono policijos komisariatą pasveikinti pareigūnų su jų profesine švente – Policijos – Angelų sargų diena.
Svečius priėmė Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininkas Edvardas Gruzdys. Savivaldybės vadovai – Meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir jo pavaduotoja Daiva Riklienė – dėkojo policijos pareigūnams už nuolatinį bendradarbiavimą, už žmogišką supratingumą, atsakingai atliekamas pareigas, užtikrinamą mūsų visų saugumą. Vadovai prisiminė karantino laikotarpį, kai policijos pareigūnų pagalba ir bendradarbiavimas su Savivaldybe buvo ypatingai svarbus, norint užtikrinti visų mūsų rajono gyventojų saugumą. Tik visų institucijų susitelkimo dėka pavyko išvengti didesnių koronaviruso protrūkių mūsų rajone.
Žinoma, karantino laikotarpio užbaigimu policijos pareigūnų darbas nesibaigė, – jie ir toliau rūpinasi, kad žmonės tinkamai saviizoliuotųsi, kad būtų laikomasi visų saugumo reikalavimų, kartu vykdo ir savo įprastas funkcijas, kurių kasdien tik daugėja.
Taip pat pasidžiaugta vakar startavusiais policijos darbo organizavimo pokyčiais. Nuo spalio 1-osios į seniūnijų centrus 1 kartą per savaitę vyks 2 policijos pareigūnai, kurie 2 valandas dirbs tik tame seniūnijos centre. Vakar toks apsilankymas jau įvyko Bartninkuose. Kalbėta, kad pagaliau policijos pareigūnai visuomenėje pripažįstami kaip draugai, o ne kaip baudėjai, juos gyventojai gerbia ir jais didžiuojasi.
Pokalbio metu pasidalinta policijos darbo aktualijomis, atkreiptas dėmesys į kai kuriuos policijos pareigūnų rūpesčius. Vadovai linkėjo, kad struktūriniai pokyčiai kuo mažiau paliestų mūsų rajoną, nes Vilkaviškio rajono komisariatas yra labai reikalingas visiems rajono žmonėms.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top