Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pasveikino bendradarbystės centro „Spiečius“ atidarymo proga

Lapkričio 7 dieną Marijampolėje duris oficialiai atvėrė septintasis Lietuvoje bendradarbystės centras „Spiečius“. Tai – „Versli Lietuva“ sukurta netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, skirta smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams. Čia „Spiečiaus“ nariams bus suteikiamos nemokamos modernios darbo vietos, verslo konsultacijos, vykdomos praktinės mentorių sesijos, organizuojami mokymai, skatinamas tarpusavio bendradarbiavimas.

Atidarymo renginyje dalyvavo ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Atidarymo šventėje svečiai buvo kviečiami susipažinti su „Spiečiumi“ – jo erdvėmis, teikiamomis paslaugomis ir pirmaisiais nariais. Džiugu, kad „Spiečiaus“ centro vadove tapo mūsų kraštietė Edita Naidaitė. Savivaldybės vadovai sveikino ją su naujomis pareigomis ir linkėjo sėkmingos veiklos, naujų, prasmingų darbų skatinant bendradarbiavimą ir naujų verslų kūrimąsi.

Renginyje taip pat dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė LR Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas Tomas Urban, Marijampolės ir Kalvarijos savivaldybių merai.

E. Naidaitė dėkodama visiems susirinkusiems, vylėsi, kad šis centras bus puikus startas kurtis smulkiems verslams, plėtoti savo idėjas ir paversti jas realybe. Suburta mentorių komanda visada yra pasiruošus pasidalinti patirtimi ir nukreipti tinkama kryptimi sėkmės link.

Marijampolės „Spiečius“ įsikūręs Vytauto g. 17 pirmame aukšte esančiose patalpose. Jose įrengtos 8 kompiuterizuotos darbo vietos, poilsio zona, seminarams ir mokymams skirta salė bei susitikimų kambarys.

Besidominčius teikiamomis paslaugomis ir galimybėmis, prašome kreiptis į Marijampolės regiono koordinatorę ir šio centro vadovę Editą Naidaitę, telefonu 8 605 763 66 arba el. paštu e.naidaite@enterpricelithuania.com.

 

Andriaus Grygelaičio nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top