Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Paskutinę vasaros dieną atsisveikinta su ilgametėmis Gražiškių gimnazijos mokytojomis

Paskutinę vasaros dieną Gražiškių gimnazijos bendruomenė atsisveikino su šios mokyklos ilgametėmis mokytojomis: rusų kalbos mokytoja Nina Žemaitiene ir ilgamete direktoriaus pavaduotoja ugdymui bei matematikos mokytoja Ramute Gurinskiene.

Abi šios mokytojos Gražiškių mokykloje mokė daugiau nei 40 metų!

Su mylimomis ir gerbiamomis mokytojomis atsisveikinti susirinko gimnazijos mokytojų kolektyvas, šiltus žodžius tarė gimnazijos direktorė Grita Launikonė.

Padėkoti mokytojoms atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Linkėdamas kiekvienai atrasti daugiau laiko savo pomėgiams, šeimai, sveikatai ir pačioms sau, Meras nuoširdžiai dėkojo už  jų ilgametę patirtį, pasidalintas žinias ir į savo darbą įdėtą visą šilumą ir meilę. Savivaldybės vadovas taip pat įteikė padėkos raštus, o vedėja – atsiminimo dovanėles.

Nina Žemaitienė Gražiškių gimnazijoje rusų kalbos vyresniąja mokytoja dirbo 43 metus. Šiais mokslo metais išleido paskutinių abiturientų (auklėtinių) laidą. Mokytoja Nina mokė mokinius rusų kalbos gramatikos ir padėjo pažinti rusų literatūros pasaulį, visada ėjo į klasę pilnomis meilės ir žinių rankomis, o savo auklėtiniais rodė pavyzdį, kaip susikalbėti širdies kalba.

Ramutė Gurinskienė Gražiškių gimnazijoje dirbo 42 metus. Ėjo direktoriaus pavaduotojos ugdymui pareigas ir mokė matematikos. Mokykloje prabėgę gražiausi gyvenimo metai buvo kupini ieškojimų ir atradimų džiaugsmo, nuskaidrinti bendradarbiavimo ir abipusio pasitikėjimo, turtingi prasmingais darbais ir reikšmingais pasiekimais Gražiškių gimnazijos bendruomenėje.

Mokytojos ir graudinosi, ir kartu džiaugėsi gimnazijos bendruomenės parodytu dėmesiu, šiltu atsisveikinimu.

Kolektyvo susitikimo metu taip pat pasveikintos mokytojos, kuriuos vasaros laikotarpiu šventė jubiliejus.

Besilankydamas Gražiškių gimnazijoje Meras kartu su direktore G. Launikone ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja A. Finagėjeviene taip pat apžiūrėjo naują geltonąjį autobusiuką, prieš kelias dienas parkeliavusį iš Vilniaus. Mokyklinis autobusiukas paskirtas vežioti kaimuose ir miesteliuose toliau kaip trys kilometrai nuo mokyklos gyvenančius pagal priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas besimokančius mokinius, kurių šiais metais gimnazijoje bus net 150.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top