Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Paskelbti Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etapo laimėtojai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras paskelbė Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etapo laimėtojus. Regione (virtualiai) dalyvavo Vilkaviškio, Jonavos, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių, Lazdijų, Kauno, Jurbarko, Raseinių, Tauragės rajonų ir Marijampolės savivaldybių mokiniai. Sveikiname visus dalyvavusius ir laimėjusius vilkaviškiečius – mokinius, jų mokytojus, tėvelius (globėjus) – su puikiais pasiekimais, dėkojame už net ir neįprastomis aplinkybėmis atliktus darbus:

I vietą laimėjo Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos gimnazistai (Saima Krutulytė, Matas Girdijauskas, Germanas Devetinas, Ieva Andriulionytė, Ugnė Tamulevičiūtė, Kotryna Vaišnoraitė, Gabija Šarūnaitė, Gabrielė Debesiūnaitė), kartu su mokytoja Rasa Kvirevičiene parengę meninę kompoziciją ,,Neramioji knyga” (pagal Juozo Tumo-Vaižganto kūrybą).

II  vietą laimėjo Vilkaviškio Salomėjos Nėries mokinys Augustas Batulevičius; mokytoja Eglė Domantienė.

III vietą laimėjo Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos gimnazistė Gabija Gražulytė; mokytoja Nijolė Černauskienė.

Visi 1-ųjų ir 2-ųjų vietų laimėtojai patenka į šalies etapą. Jų pasirodymų vaizdo įrašai jau perduoti šalies etapo vertinimo komisijai.  Sveikiname skaitovus ir linkime sėkmės.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top