Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Paskelbtas Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo 2020 metų konkursas

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo 2020 metų konkursą.

Kasdienėje savo veikloje socialinę atsakomybę pabrėžiančios įmonės kviečiamos dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų (toliau – NAVA) konkurse ir iki š. m. spalio 20 d. teikti paraiškas.

Skelbiamo NAVA 2020 metų konkurso nominacijos: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Įmonė, labiausiai prisidėjusi prie socialinėje atskirtyje esančių asmenų integracijos į darbo rinką“. Kiekviena iš šių NAVA nominacijų skirstoma į tris kategorijas, atskirai apdovanojant:

  • labai mažas ir mažas įmones (iki 49 darbuotojų);
  • vidutines įmones (50–249 darbuotojų);
  • dideles įmones (nuo 250 darbuotojų).

Labiausiai pasižymėjusi įmonė pagerbiama pagrindiniu apdovanojimu – „Metų socialiai atsakinga įmonė“.

NAVA pretendentais gali būti Lietuvos Respublikoje įregistruotos įmonės. Pretendentai gali kandidatuoti į vieną, kelias ar visas nominacijas. Dėl kiekvienos nominacijos pildoma atskira paraiška (paraiškų formos pateiktos apačioje). Jei nominacijai (-oms) pretendentą teikia ne jis pats, o kitas asmuo, toks siūlymas turi būti su juo iš anksto suderintas, prie paraiškos pridedant tai patvirtinantį (-čius) dokumentą (-us). Nominacijai „Metų socialiai atsakinga įmonė“ atskira paraiška nerengiama, o apdovanojimas skiriamas, atsižvelgiant į įmonių kitose jų teikiamose paraiškose pateiktą informaciją.

Paraiškų formos:

  1. Paraiškos forma „Metų darbovietė“;
  2. Paraiškos forma „Metų bendruomeniškiausia įmonė“;
  3. Paraiškos forma „Aplinkai draugiškiausia įmonė“;
  4. Paraiškos forma „Įmonė, labiausiai prisidėjusi prie socialinėje atskirtyje esančių asmenų integracijos į darbo rinką“.

Įmonių paraiškas prašome pateikti DOC ir PDF formatais elektroninio pašto adresu: post@socmin.lt  iki š. m. 2020 m. spalio 20 d. imtinai.

Detalesnę informaciją, paraiškų formas ir ankstesnių metų nugalėtojus taip pat galite rasti adresu: https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinio-atsakingo-verslo-apdovanojimas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top