Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pasirašytas susitarimas dėl Lietuvos ir Lenkijos pasienio funkcinės turizmo zonos „Jotvingių kraštas – Jatvingia“ sukūrimo

Šiandien, vasario 3 d., Savivaldybės meras Algirdas Neiberka pasirašė susitarimą dėl Lietuvos ir Lenkijos pasienio funkcinės turizmo zonos „Jotvingių kraštas Jatvingia“ sukūrimo. Be Vilkaviškio rajono savivaldybės šį susitarimą pasirašė Lazdijų ir Kalvarijos savivaldybės, bei 9 partneriai iš Lenkijos: Gibų, Jeleniavo, Krasnapolio, Punsko, Rūdelės, Šipliškės, Vižainio, Seinų valsčiai ir Seinų miestas.

Priminsime, kad susitarimo dėl Lietuvos ir Lenkijos pasienio funkcinės turizmo zonos „Jotvingių kraštas – Jatvingia“ sukūrimo pasirašymui dar 2020 m. spalio mėnesį pritarė Vilkaviškio rajono savivaldybės taryba. Susitarimu siekiama sukurti partnerių bendradarbiavimu grindžiamą Lietuvos ir Lenkijos pasienio regiono funkcinę turizmo zoną „Jotvingių kraštas – Jatvingia“ ir remti jos tvarų vystymąsi, toliau plėtojant turizmo potencialą Lenkijos ir Lietuvos pasienio regione. Susitarimu taip pat siekiama stiprinti kaimyninį vietos valdžios ir socialinių bei ekonominių partnerių bendradarbiavimą.

Pasirašytas susitarimas leis pristatyti pasienio regiono funkcinę turizmo zoną kaip galimybę bendriems naujo ES programavimo laikotarpio finansavimo šaltiniams pritraukti, įgyvendinant bendras pasienio veiklas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top