Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pasibaigus karantinui bus apdovanoti „Metų ūkio 2020“ nugalėtojai

Šiais metais tradiciškai mūsų rajone buvo organizuoti „Metų ūkio“ rinkimai. Dar rugsėjo mėnesį specialiai sudaryta komisija apsilankė 14 ūkių, kuriuos konkursui pasiūlė rajono seniūnijų atstovai, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Vilkaviškio skyriaus specialistai bei kiti ūkininkai.

Kiekvienais metais konkurso komisija stengiasi ieškoti naujų veidų bei daug dėmesio skiria naujai įsitvirtinusiems ūkiams. Šiemet komisijai teko nelengvas uždavinys, nes iš visų puikiai besitvarkančių ūkių reikėjo atrinkti tris pažangiausius, kurių savininkai yra labiausiai verti Metų ūkio vardo.

Konkurso laimėtojais buvo pripažinti Keturvalakių seniūnijoje ūkininkaujantys Remigijus ir Jovita Alavočiai. Antroji vieta atiteko Vilijai ir Vitui Kušliams iš Kybartų seniūnijos. Trečioji vieta skirta dar vieniems Kybartų seniūnijos ūkininkams – Rolandui ir Alginai Takulinskams.

Šalyje augant koronavirusu sergančiųjų skaičiui ir įvedus visuotinį karantiną, šio konkurso nugalėtojų pagerbimas turėjęs vykti Lietuvos ūkininkų sąjungos organizuojamuose „Metų ūkio“ apdovanojimuose, bei rajoninėje žemdirbių šventėje „Rudens prijuostė 2020 m.“ deja, šiais metais neįvyks. Savivaldybės administracija, pasibaigus karantinui, kai jau galėsime grįžti į mums labiau įprastą gyvenimo ritmą, pagerbs ir apdovanos „Metų ūkio“ nugalėtojus ir prizininkus. Tada visi kartu galėsime pasidžiaugti geriausiai besitvarkančių mūsų rajono ūkininkų pasiekimais, išgirsti apie jų rūpesčius ir džiaugsmus, o įvertinus pasiektus rezultatus bei patirtį – pasimokyti.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top