Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pasakiškoje šventėje paminėtas „Šokančių batelių“ 6-asis gimtadienis

Sausio 17-ąją šokių studija „Šokantys bateliai“ visus pakvietė į savo 6-ojo gimtadienio šventę, kuri sulaukė didžiulio žiūrovų dėmesio – Vilkaviškio kultūros centro salė vos sutalpino susirinkusius pažiūrėti studijos paruoštos teatralizuotos šokio pasakos „Debesų šalyje“.

Scenoje besisukantys šokėjai sukūrė tikrą šventę ne tik sau, bet ir visiems žiūrovams, kurie, pakerėti įstabių šokio judesių, negailėjo gausių aplodismentų. Scenoje tikrą pasaką kūrė mažosios princesės, kolektyvų „Norija“ ir „Norija mm“ merginos, dainų ir šokių ansamblio „Siaustinis“ šokių grupės, „Zumbos“ moterys.

Scenoje su savo šokėjais ne kartą pasirodė ir pati „Šokantys bateliai“ kolektyvų vadovė Vilija Jakubauskė, o prie paskutiniojo šokio prisijungė ir kitos žavios ir energingos studijos mokytojos – Žavinta Galinaitienė bei Eugenija Vidya.

Po koncertinės programos į sceną skubėjo svečiai, norintys pasveikinti šokių studiją su gražia švente. Tarp jų – Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

„Nuoširdžiai sveikiname Jus su 6-uoju gimtadieniu. Tai, ką šiandien pamatėme ant scenos, buvo nuostabu, sukūrėte tikrą pasaką. Džiaugiuosi, kad turime tokius kolektyvus, kurie gali atstovauti mūsų rajonui. Tikiu, kad Jums ir ateityje nepristigs idėjų, kūrybiškumo, o septintąjį gimtadienį švęsime jau atnaujintoje kultūros centro salėje“, – sveikindamas kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Jie padėkojo kolektyvo vadovei už pasakišką vakarą ir sukurtą nuostabią atmosferą bei puikų šokančio jaunimo ugdymą, jiems įskiepytą meilę šokiui ir linkėjo neprarasti kūrybinio polėkio ir dar ilgus metus džiuginti žmones savo nuostabiais pasirodymais.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top