Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Partnerystės renginys „Suprasti. Nepaklysti. Pasverti“

Šiandien Vilkaviškio kultūros centro didžiojoje salėje rinkosi Vilkaviškio muzikos mokyklos, Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos mokytojai, mokinių tėvai bei visi, norintys pabūti bendrystėje, pasidalyti savo mintimis apie meną, jo svarbą vaikams bei tėvams.
Jaukų vakarą pradėjo Vilkaviškio muzikos mokyklos ugdytiniai.
Scenoje pasirodė ir smuiko melodiją dovanojo Milda Vizgirdaitė (mokytojas Gintautas Andriulionis, koncertmeisterė Kristina Cibulskienė). Taip pat „Pavasario puotos“ daina pradžiugino jaunoji Kybartų filialo dainininkė Simona Bieliauskaitė (mokytoja Rasa Arlauskienė). Mažieji atlikėjai atliko dainą „Lietaus nykštukai“ (mokytojos Vilma Gurskienė ir Rasa Arlauskienė). Atlikėjams pritarė Mokyklos instrumentinis ansamblis (vadovas Artūras Pečkaitis, koncertmeisterė Kristina Cibulskienė) bei buvęs mokinys Joris Juškauskas.
Po nuotaikingų kūrinių Vilkaviškio muzikos mokyklos direktorius Artūras Pečkaitis į sceną pakvietė Lietuvos teatro ir kino aktorių, režisierių Valentiną Masalskį.
Svečias visiems atvykusiems pasakojo apie meno svarbą bei ryšį tarp mokinių, mokytojų ir tėvų. Diskusijos forma buvo aptarta kaip vaikai jaučiasi mokykloje, kokias žinias bei kompetencijas jie turėtų įgyti ir įgyja, bei kaip mokykloje gautas žinias sugeba atskleisti.
Renginyje taip pat dalyvavo, prie diskusijos prisijungė ir savo mintimis pasidalijo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.
Vadovai pasidžiaugė, kad galima didžiuotis mūsų rajone augančia karta. Čia gausu meno kolektyvų, kurie garsina mūsų kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Visi kartu sieksime, kad jaunoji karta turėtų kuo geresnes sąlygas kurti bei atkleisti savo talentus.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top