Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Paežerių kaimo bendruomenė turi oficialius namus!

Paežerių gyvenvietės (Pilviškių sen.) bendruomenėje – įkurtuvių nuotaikos. Oficialiai pristatytos dar dažais kvepiančios naujosios bendruomenės patalpos. Jos įkurtos buvusiose Paežerių pašto patalpose.

Pasveikinti Paežerių kaimo bendruomenės pirmininkę Vidą Kilnienę ir visus bendruomenės narius su naujomis patalpomis nuvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas.

Savivaldybės vadovai negailėjo gerų žodžių veikliai ir aktyviai Paežerių bendruomenei, dėl kurios nuveiktų darbų gražėja kaimo aplinka, nelieka nepastebėtas nei vienas kaimo gyventojas.

„Šie bendruomenės namai yra ta vieta, kur jūs galėsite susirinkti, susitikti, atlikti labai svarbius darbus kuriant jūsų bendruomenės gerovę. Būkite pavyzdžiu kitoms bendruomenėms, kurkite idėjas ir jas įgyvendinkite“, linkėjo Savivaldybės vadovas A. Neiberka.

Administracijos direktorius V. Gavėnas pritardamas Merui dar palinkėjo visada vadovautis savo pačių išsikeltu šūkiu: „Norėk. Svajok. Daryk.“

Šventėje taip pat dalyvavo ir su įkurtuvėmis sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Butkevičius, naująsias patalpas palaimino ir Dievo globos linkėjo Gižų parapijos klebonas Virginijus Vaitkus.

Kaimo bendruomenės poreikiams pritaikytos ir suremontuotos buvusios pašto patalpos. Iki šiol Paežerių kaimo bendruomenė oficialių bendruomenės namų neturėjo ir prireikus vis glaudėsi Paežerių mokyklos patalpose. Nusprendę, kad pagaliau reikia „savų namų“, Paežerių kaimo bendruomenės nariai sugebėjo susikurti patrauklią ir patogią aplinką ne tik dirbti, bet ir sudaryti sąlygas gyventojų užimtumui, saviraiškai ir laisvalaikiui.

Besidžiaugdama naujosiomis bendruomenės patalpomis, pirmininkė V. Kilnienė kalbėjo, kad šios patalpos taps susibūrimų vieta, jaukiais antrais namais,  kuriuose galės vykti įvairiausi, tiek  tradiciniai tiek unikalūs renginiai, kitos veiklos.

Per ilgą laiką dėl kaimo žmonių gerovės nemažai nuveikusi Paežerių gyvenvietės bendruomenė dabar kelia sau naujus iššūkius, nes pasak bendruomenės pirmininkės Vidos, naujosios patalpos įpareigoja rūpintis, kad jos nestovėtų tuščios. Ketinama imtis ir naujų darbų, kviesti gyventojus į įvairias veiklias, skatinančias bendruomeniškumą, galbūt net įkurti vaikų dienos centrą.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top