Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Paežerių dvare pagerbti „Žiemos sodo“ kūrėjai

Į penktus metus organizuotą akciją šiais metais atsiliepė 46 dalyviai.
Tai – aktyvūs rajono įstaigų, įmonių, visuomeninių organizacijų, ugdymo įstaigų kolektyvai ar pavieniai žmonės. Kūrybiškų Vilkaviškio rajono gyventojų dėka šventiška nuotaika spindi visas Vilkaviškio miesto sodas.
Visus konkurso dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.
Vadovai įteikė Mero padėkos raštus ir kalėdines dovanėles visiems „Žiemos sodo“ kūrėjams.
Devynios organizacijos konkurse dalyvauja penktus metus iš eilės, joms taip pat įteiktas 2023 metų Vilkaviškio rajono savivaldybės kalendorius.
Jaukiame padėkos vakare dovanotas Vilkaviškio muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas.
Šiais metais, kaip ir praėjusiais, nebuvo renkami „Žiemos sodo“ kūrėjai – nugalėtojai. Visos stebuklingame „Žiemos sode“ įsikūrusios eglutės yra nepaprastai gražios ir šventiškos. Eglutės stebina savo originalumu, išradingumu, kūrėjų kruopštumu.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie neribodami savo fantazijos, kūrybiškumo ir išradingumo, negailėdami laiko ir pastangų sukūrė šventišką nuotaiką ir savo sukurtomis ar papuoštomis kalėdinėmis eglutėmis ypatingai papuošė Vilkaviškio miestą!

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top