Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Padėkota už ilgametį nuoširdų ir atsakingą darbą socialinės paramos srityje

Šiandien Keturvalakių seniūnijoje buvo ištarta daug gražių padėkos žodžių ir palinkėjimų – jie buvo skirti Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinių išmokų specialistei Danei Dembinskienei. Daugiau nei 22 metus įstaigoje pradirbusi moteris atsisveikino su savo kolegomis ir išėjo užtarnauto poilsio.

Padėkoti specialistei atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, kuris įteikė jai Mero padėką ir linkėjo didžiausios sėkmės kuriant naujus gyvenimo planus.

„Jums prasideda naujas gyvenimo etapas, kuris kaip tie rudenio spalvomis nusidažę lapai yra nemažiau spalvotas ir gražus. Linkiu pasidžiaugti ir pasimėgauti šiuo nauju gyvenimo tarpsniu“, – sveikindamas kalbėjo meras A. Neiberka.

Meras pasidžiaugė, jog nuoširdžiai atliekamas darbas D. Dembinskienei užtarnavo kolegų, bendruomenės narių pagarbą ir dėkingumą.

Atsisveikinti ir palinkėti sėkmės gyvenime, kuriame daugiau vietos bus skiriama poilsiui, o ne darbui, susirinko visas Keturvalakių seniūnijos kolektyvas. Prie gražių linkėjimų prisidėjo ir Socialinio paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė bei skyriaus specialistės, kurios šiltai prisiminė gražiausias bendro darbo su D. Dembinskienei akimirkas, palinkėjo sėkmės tolimesniame gyvenimo kelyje.

Socialinio paramos skyriaus vedėja S. Bikaitė pabrėžė, kad visus darbo metus D. Dembinskienei dirbo atsakingai, pasižymėjo atsidavimu savo profesijai, kompetencija, profesionalumu.

Pati ilgametė įstaigos specialistė ir graudinosi, ir kartu džiaugėsi parodytu dėmesiu, šiltu atsisveikinimu. Kalbėjo, kad nuo šiol daugiau laiko skirs savo pomėgiams bei mylimiems anūkams.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top