Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Paaiškėjo, kas dainuos „Dainų dainelės” trečiajame etape

Paaiškėjo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” zoninio 2 etapo laimėtojai, kurie pasirodys televizijos koncertuose. Tarp jų ir laimėtojai iš Vilkaviškio rajono savivaldybės.

Antrasis „Dainų dainelės“ konkurso etapas vyko sausio 17 d. Marijampolėje, kuriame pasirodė geriausi Marijampolės, Vilkaviškio rajono, Birštono, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Prienų ir Šakių rajono savivaldybių dainorėliai.

Įvertinus dainininkų pasirodymus ir suskaičiavus Komisijos balus, paaiškėjo, kad šiame etape puikiai pasirodė ir Konkurso 3 etape – televizijos koncertuose – dainuos šie mūsų rajono atlikėjai:

  • Monika Protasevičiūtė, Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ (A kategorija, Solistai);
  • Bernardas Kriščiūnas, Vilkaviškio rajono Kybartų kultūros centras (B kategorija, Solistai);
  • Deimantė Varnagirytė, Vilkaviškio muzikos mokyklos Kybartų skyrius (C kategorija, Solistai);
  • Gustė Jacinkevičiūtė, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras (D kategorija, Solistai);
  • Tercetas: Ieva Andriulionytė, Emilija Klimašauskaitė, Barbora Kinderytė, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras (D kategorija, Tercetai);
  • Mišrus vokalinis ansamblis, Vilkaviškio muzikos mokykla (D kategorija, Ansambliai).

Kas du metus ištisus devynis mėnesius trunkančiame projekte dalyvauja 3–19 metų vaikai ir mokiniai iš visų 60 – ties Lietuvos savivaldybių. Konkurso dalyviai skirstomi į 4 amžiaus grupes.

Dalyviai ir būsimi laureatai vertinami pagal šiuos kriterijus: intonavimą, vokalinius duomenis, ansambliškumą, repertuaro pasirinkimą ir interpretaciją, artistiškumą, sceninę kultūrą.

Zoninių turų ir televizijos koncertuose pasirodo iki 5 tūkstančių jaunųjų dainininkų, akompanuojančių ansamblių dalyvių, Baigiamojoje konkurso laureatų šventėje, tradiciškai rengiamoje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, koncertuoja per 300 jaunųjų dainininkų.

Sveikiname Konkurso 2-ojo etapo laimėtojus!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top