Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Organizuojami mokymai verslo naujokams

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – NATKD), siekdamas bendradarbiauti su verslo naujokais besiverčiančiais mažmenine prekyba alkoholio produktais ir didinti šių ūkio subjektų kompetencijas, organizuoja mokymus: „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?“.

Verslo naujokas – tai naujai įsisteigusios įmonės, asmenys, įregistravę individualią veiklą arba įsigiję verslo liudijimus. Naujoko statusas trunka 12 mėnesių nuo įregistravimo į registrą dienos arba nuo veiklos, susijusios su susijusią su alkoholio produktų, tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių gamyba, prekyba, reklama, kita su šiais produktais susijusia veikla pradžios.

Mokymai vyks 2023 m. gegužės 10 d. (trečiadienį) 10 val. nuotoliniu būdu.

Registracija į mokymus vyksta iki 2023 m. gegužės 5 d. (penktadienio).

Užsiregistruoti paspaudus nuorodą: https://ntakd.lrv.lt/mokymai0928

Informacinis lankstinukas verslo naujokams, kuriame galima rasti informacijos, būtinos tinkamai vykdyti ekonominę veiklą. Lankstinuką rasite paspaudę šią nuorodą: https://ntakd.lrv.lt/nuorodos/verslo-naujokams/mazmenine-prekyba-1“.

Dėl papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis į Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vyriausiąjį specialistą Rapolą Bernatonį el. paštu rapolas.bernatonis@ntakd.lt arba telefonu 8 690 58297.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top