Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Olimpinė diena Vilkaviškyje

Tarptautinė olimpinė diena švenčiama birželio 23 d. Tačiau visoje Lietuvoje jai paminėti skirti renginiai jau vyksta arba dar tik startuos savaitgalį. Ne išimtis ir Vilkaviškis.

Šiandien Sporto ir pramogų centre miesto moksleiviai buvo pakviesti atšvęsti olimpinę dieną dalyvaujant įvairiuose sportiniuose užsiėmimuose. Šis renginys vienas iš projekto „Jaunimo sporto ir fizinio aktyvumo didinimas skatinant vietos valdžios institucijų ir bendruomenių įtraukimą pasienio regione“ dalių. Jis skirtas skatinti jaunimo fizinį aktyvumą ir sportinį užimtumą.

Olimpinę dieną Vilkaviškyje organizavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija. Todėl renginio atidaryme dalyvavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, mero patarėjas Joris Juškauskas bei Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė.

„Malonu jūsų tiek daug matyti. Sveikinu visus su olimpine diena. Pačiam vaikystėje teko nemažai sportuoti. Tai padėjo ne tik propaguoti sveiką gyvenimo būdą, bet ir susirasti daug draugų, ugdyti komandinio darbo savybes. Galime pasidžiaugti, kad Vilkaviškio kraštas turtingas sportininkais – turime krepšinio komandą „Perlas“, futbolo komandą „Sveikata“, imtynininkus, dviratininkus, teniso žaidėjus ir kitų sporto šakų atstovus. Jūs esate mūsų krašto ateitis, tad linkiu, kad po 5, 10 ar 15 metų ne tik švęstume olimpinę dieną, bet ir išsiųstume savo krašto atstovą į Tarptautines olimpines žaidynes “ – sveikindamas dalyvius sakė J. Juškauskas.

Gražios, sportiškos, smagios ir be pralaimėtojų dienos vaikams linkėjo ir D. Riklienė bei J. Grigaliūnaitė.

Šiandien moksleiviai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje apie olimpiadas, išbandyti jėgas žaidžiant kvadratą bei salės riedulį. Taigi aktyviai sportuoti ir tiesiog smagiai praleisti laiką.

Po energingų užsiėmimų visų, kaip tikrų olimpiečių, laukė apdovanojimai ir gardūs užkandžiai.

Projektas „Jaunimo sporto ir fizinio aktyvumo didinimas skatinant vietos valdžios institucijų ir bendruomenių įtraukimą pasienio regione“ finansuojamas Europos Sąjungos Europos kaimynystės priemonės lėšomis. Paramos sutarties Nr. GC nr. 1S-165.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top