Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

VšĮ „Vilkaviškio sporto ir pramogų centras“ vadovaus Martynas Kasperaitis

Šiandien, spalio 12 d., Sūdavos pagrindinės mokyklos bendruomenė atsisveikino su laikinai šiai švietimo įstaigai vadovavusiu direktoriumi Martynu Kasperaičiu. Pastarasis laimėjo Savivaldybės skelbtą konkursą ir nuo rytojaus pradės eiti viešosios įstaigos „Vilkaviškio sporto ir pramogų centras“ vadovo pareigas.

Ši naujai įkurta įstaiga užbaigus Vilkaviškio rajono savivaldybės sporto salės rekonstrukcijos darbus, eksploatuos statinį ir vykdys jame veiklas.

M. Kasperaitis iki šių metų rugsėjo net 9 metus vadovavo Žaliosios Vinco Žemaičio mokyklai-daugiafunkciam centrui. Dėl drastiškai sumažėjusio mokinių skaičiaus šią švietimo įstaigą buvo nuspręsta prijungti prie Sūdavos pagrindinės mokyklos, o vėliau visai nelikus mokinių – uždaryti.

Be to, M. Kasperaitis sunkią akimirką sutiko padėti Sūdavos mokyklos bendruomenei ir nuo š. m.  birželio 1 d. iki šiol laikinai vadovavo staiga be vadovo likusiai švietimo įstaigai.

Padėkoti už ilgus vadovavimo metus vienai švietimo įstaigai ir palinkėti sėkmės naujose atsakingose pareigose nuvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

„9 metai – tai ne viena diena. Už šiuos vadovavimo metus ir atsakingą veiklą nuoširdžiai direktoriui dėkojame. Nuo šiol Martynas keičia sritį ir išeina į sporto pasaulį. Manome, kad jis bus ne tik puikus vadovas, bet kartu ir administratorius, naujų idėjų generatorius,“ – kalbėjo A. Finagėjevienė.

Savivaldybės vadovas taip pat pristatė laikinai Sūdavos pagrindinei mokyklai nuo šiol vadovausiančią Giletą Naujokienę, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos direktorę. Ji Sūdavos pagrindinei mokyklai vadovaus iki kol įstatymų numatyta tvarka bus paskirtas šios mokyklos direktorius.

Naujasis Vilkaviškio sporto ir pramogų centro vadovas M. Kasperaitis yra gimęs, augęs ir iki šiol gyvena Vilkaviškio rajone, 2007 metais baigė Vilniaus pedagoginį universitetą. M. Kasperaičiui sporto sritis nėra naujiena – 2009 metais jam suteikta kūno kultūros vyresniojo mokytojo kvalifikacija, iki 2011 m. Vilkaviškio sporto mokykloje yra dirbęs krepšinio treneriu.

Naujos viešosios įstaigos vadovas bus atsakingas už kūno kultūros ir sporto plėtojimo užtikrinimą, gyventojų poilsio organizavimą, kokybiškų sąlygų Savivaldybės gyventojams dalyvauti kūno kultūros, sveikos gyvensenos veikloje sudarymą, didelio meistriškumo sportininkų ugdymą, rūpinsis, kad būtų labiau skatinama vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų saviraiška, ieškoma talentingų sportininkų, galinčių deramai atstovauti Savivaldybei Lietuvos varžybose, sporto renginiuose.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top