Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Neturintys kuo nuvykti į vakcinacijos vietą 65 m. ir vyresni senjorai gali kreiptis pagalbos į seniūnijas

Informuojame, jog 65 metų ir vyresnius rajono gyventojus pasiskiepyti nuo COVID-19 nuo šiol pavėžėti galės mokykliniai autobusai.

Vyriausybei padidinus leistiną asmenų iš skirtingų namų ūkių, galinčių vykti viename automobilyje, skaičių, kai šie asmenys vyksta į vakcinacijos nuo COVID–19 ligos (koronaviruso infekcijos) vietą ar iš jos, seniūnijos organizuos transportą, kuriuo saugiai pristatys gyventojus į vakcinavimo centrą, o pasiskiepijus parveš atgal. Taip bus sudarytos sąlygos net ir atokiausiose rajono vietovėse gyvenantiems vyresnio amžiaus žmonėms patogiai pasiekti vakcinavimo vietą.

Registruotis vykti į vakcinacijos vietą ir atgal senjorai gali skambindami lentelėje pateiktais telefono numeriais.

Vakcina nuo COVID-19 – patikimiausias būdas apsisaugoti nuo koronaviruso, kuriuo užsikrėtę Lietuvoje mirė daugiau nei 3000 žmonių, o dalis suaugusiųjų kenčia ilgalaikes komplikacijas, nepriklausomai nuo jų amžiaus.

Be to, masinė vakcinacija yra vienintelis būdas užbaigti Lietuvoje ir pasaulyje siaučiančią pandemiją, kuri neigiamai veikia ekonomiką bei visuomenę, ir grįžti į normalų gyvenimą. Būkime sveiki ir saugūs!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top