Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Netrukus prasidės Bartninkų bažnyčios griuvėsių konservavimo darbai!

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas pasirašė Tvarkybos darbų sutartį, kuria vadovaujantis bus atliekami Bartninkų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios liekanų (griuvėsių) konservavimo ir avarijos grėsmės pašalinimo darbai.

Sutartis pasirašyta tarp Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos, Kultūros infrastruktūros centro, Bartninkų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo parapijos bei darbus atliksiančių rangovų – UAB „Vidara“.

Rangovai konservavimo darbus įsipareigojo atlikti iki 2021 metų gruodžio 1 d.

Priminsime, kad lėšų Bartninkų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios griuvėsių konservavimui yra skyrusi LR kultūros ministerija, dar 19,65 proc. visų darbų vertės bus finansuota Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos biudžeto lėšomis.

Kam teko lankytis Bartninkų bažnyčios griuvėsiuose, tas pritars, kad tai – savo aura užburianti erdvė. Ypatinga traukos vieta jie tapo Vilkaviškio kultūros centrui pradėjus čia rengti profesionalių atlikėjų koncertus, kurie per patį vidurvasarį sutraukia tūkstančius žiūrovų. Į šiuos koncertus atvyksta ne tik mūsų rajono gyventojai, bet ir šimtai žmonių iš kur kas tolimesnių vietovių.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top