Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Neįgaliųjų problemos nuošalyje nepaliekamos

Su tokia vizija į Kybartų socialinių paslaugų centrą vyko specialistai iš Šilalės rajono savivaldybės, Tauragės rajono savivaldybės, Šakių rajono savivaldybės, Kalvarijos savivaldybės, socialinių paslaugų centrų atstovai, dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė bei Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė.

Susipažinti su socialinių dirbtuvių veikla, kartu su negalią ar socialinių problemų turinčiais, iš dalies ar visiškai gebėjimus praradusiais ar negebančiais savarankiškai rūpintis gyvenimu asmenimis, patiems dalyvauti edukacinėse programose, pasidalyti gerąja patirtimi, visus sukvietė Marijampolės ir Tauragės regionų pertvarkos procesų ekspertė Marijona Janavičienė.

„Pravėrus Kybartų socialinių paslaugų centro duris pasklido svaiginantis kepinių aromatas. Jau beveik tris metus čia veikia socialinės dirbtuvės. Socialinė darbuotoja prasitarė, kad tikslas, ne patekti į didmeninę keptų gaminių rinką, o padėti žmonėms įprasminti savo laiką, ugdyti socialinius ir darbinius įgūdžius, puoselėti jau turimas stiprybes ir atrasti naujų.

Sudarant socialinių paslaugų ir infrastruktūros žemėlapius tokių socialinių dirbtuvių turi atsirasti visuose rajonuose. Vilkaviškio rajone per ateinančius penkis metus turi atsirasti dar dvi panašios dirbtuvės.

Smagu buvo pasidalyti gerąja patirtimi, kartu spręsti problemas“, – po susitikimo sakė pavaduotoja D. Riklienė.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top