Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ nariai dalijosi savo džiaugsmais ir rūpesčiais

Šiandien Vilkaviškio parapijos salėje rinkos neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ nariai. Čia vyko jaukus narių prieššventinis susirinkimas, kurio metu apžvelgta praėjusių metų veikla, pasidžiaugta šilta ir nuoširdžia bendryste.

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų piligrimų bendrijos pirmininkė Anelė Dulinskienė pasveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė, kad jie rado laiko ateiti ir pabūti kartu. Pirmininkė aptarė svarbiausius praėjusiais metais nuveiktus darbus, organizuotus susitikimus. Ji kalbėjo, kad bendrijos nariai aktyviai dalyvauja įvairiose šventėse, keliauja, rūpinasi neįgaliųjų užimtumu, propaguoja sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą.  Nors koronaviruso pandemija labai pakoregavo bendrijos vykdomą veiklą, tačiau kai tik buvo galima bendrijos nariai  vyko į piligrimines ekskursijas, aplankydami įvairias šalies ir rajono vietoves. Taip pat pasidžiaugė ir meniniais narių sugebėjimais – bendrijos ansamblis „Suartėkim“ pasirodo įvairiose šventėse, susibūrimuose, bendrijoje veikia amatų būrelis.

Susitikime dalyvavo ne tik bendrijos nariai, bet ir svečiai: Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Vilkaviškio dekanato dekanas Virginijus Gražulevičius, Administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, šio skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Skripkiūnienė.

Savivaldybės meras pasidžiaugė bendrijos vykdoma veikla, nuoširdžiai padėkojo už ištiestą pagalbos ranką neįgaliųjų šeimos nariams sunkiu karantino metu bei linkėjo bendrijos nariams toliau daryti gražius darbus, džiaugtis vieni kitų bendryste.

Susitikimo metu skambėjo neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ ansamblio atliekamos dainos.

Vėliau prie kavos ar arbatos puodelio bendrijos nariai dalinosi savo džiaugsmais ir rūpesčiais.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top