Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Naujuosius metus sutikime saugiai ir atsakingai!

Šiemet Kalėdas šventėme kitaip. Ne išimtis bus ir Naujųjų metų sutiktuvės. Atsižvelgiant į Vidaus reikalų ministerijos ir policijos raginimą išjungti eglių apšvietimą Naujųjų naktį ir siekiant užtikrinti saugią aplinką, priimtas sprendimas Naujųjų išvakarėse, gruodžio 31 d. nuo 22 val., laikinai išjungti Vilkaviškio miesto eglę.

Policija šiomis dienomis vėl atnaujins budėjimą postuose, taip pat sugriežtins patruliavimą gatvėse, viešose erdvėse. To imamasi reaguojant į išties sudėtingą situaciją šalyje ir rūpinantis visų rajono gyventojų saugumu bei sveikata.

Labai tikiuosi visų gyventojų sąmoningumo ir sutinkant 2021 raginu likti namuose su savo artimiausiais šeimos nariais, nesibūriuoti, atsisakyti ėjimo į viešąsias erdves. Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie to, kad kiek tik įmanoma sumažintume viruso plitimo galimybes.

Juk šiandieninė situacija palietė kiekvieną iš mūsų. Pagalvokime, kiek žmonių šiuo metu yra ligoninėse ir kovoja už savo gyvybes, o kiek Lietuvos gyventojų jau neteko savo artimųjų? Negalime nereaguoti į tai. Šis metas yra visiems sudėtingas, tačiau visa tai – mūsų saugumui. Tik visi kartu mes galime įveikti šią pandemiją. Parodykime, kad taip ir bus. Naujuosius metus sutikime saugiai ir atsakingai!

Algirdas NEIBERKA

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top