Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Naujoje Pilviškių miestelio estradoje – išlydėta vasara, pasitiktas ruduo

Vis sparčiau trumpėjančios dienos, išskrendantys gandrai pranašauja, kad vasara jau baigiasi ir artėja ruduo. Pasidžiaugti paskutinėmis jos dienomis ir pasitikti rudenį pilviškiečiai ir miestelio svečiai sekmadienį rinkosi į vasaros palydos šventę „Lik sveika, vasara“.

Tradicinės šventės metu aidėjo linksmas vaikų klegesys, smagus suaugusiųjų šurmulys, susirinkusius džiugino Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vokalinės studija „Akimirka“, įvairių meno mėgėjų kolektyvų pasirodymai, o pagrindinis šventės akcentas – iškilmingai atidaryta vasaros estrada.

Pasidžiaugti atnaujintomis ir išgražėjusiomis Pilviškių kultūrinėmis erdvėmis atvyko Savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Vadovai linkėjo, kad naujose erdvėse netrūktų jaunimo šurmulio, vaikų juoko, kad žmonės čia burtųsi ir bendrautų bei toliau puoselėtų ir gerais darbais puoštų savo kraštą.

„Šiandien visi kartu galime pasidžiaugti išgražėjusiomis Pilviškių miestelio erdvėmis. Netrukus ruošiamės pakeisti ir gatvių apšvietimą Pilviškiuose – vietoj senų įrengiant naujus LED šviestuvus. Todėl Pilviškiuose bus daug šviesiau! Džiaugiuosi seniūnija, bendruomene, visais, kurie prisidėjo ir vykdė darbus šiuose objektuose. Nuoširdžiai norisi palinkėti, kad ir toliau visos idėjos virstų darbais, o ši tradicinė šventė ir toliau suburtų ne tik pilviškiečius, bet ir visus rajono gyventojus“, – kalbėjo savivaldybės meras A. Neiberka.

Simbolinę estrados atidarymo juostelę perkirpo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka, Pilviškių seniūnijos seniūnas Vytautas Judickas bei rangovo UAB „Statybos rimtas“ generalinis direktorius Gintaras Vilutis. Vasaros estradą pašventino Pilviškių Švč. Trejybės parapijos klebonas kun. Gediminas Bulevičius.

Pilviškių miestelio šeimininkas – seniūnas Vytautas Judickas pasidžiaugė visomis atnaujintomis erdvėmis ir nuoširdžiai dėkodamas visiems, kurie prisidėjo prie šių erdvių sutvarkymo, įteikė simbolinius atminimo suoliukus.

„Dabar mūsų visų pilviškiečių pagrindinis įsipareigojimas – saugoti, mylėti, prižiūrėti ir puoselėti šias sutvarkytas erdves“, – sakė Pilviškių seniūnijos seniūnas V. Judickas.

Su atsinaujinusiomis erdvėmis susirinkusius taip pat sveikino LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas.

Atidarius estradą prasidėjo šventinė programa, kurioje susirinkusiųjų laukė meno mėgėjų kolektyvų, grupių „Patruliai“ ir „Pikaso“ pasirodymai.

Priminsime, kad Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijai įgyvendinus projektą, buvo atnaujintos vietos bendruomenei ir miestelio svečiams skirtos viešosios erdvės esančios Pilviškių miestelyje: teritorijos esančios Stoties ir Vasario 16-osios, Dariaus ir Girėno ir Vasario 16-osios gatvių sankirtose, teritorijos, esančios šalia Stoties g. ir Mokyklos g. 1. Sutvarkytose teritorijose atnaujinta / įrengta infrastruktūra – įrengti takai, mažosios architektūros elementai, laisvalaikio praleidimui tinkama infrastruktūra (treniruokliai, vaikų žaidimų įrenginiai, estrada, lauko tinklinio aikštelė), teritorijų apšvietimas).

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top